Категорія : Політика

15 записів

Цікаві факти про принца Чарльза
Королева Великобританії Єлизавета II зійшла на престол у 1952 році і є найстарішим за віком британським монархом в історії. Її старший син принц Чарльз також є рекордсменом, але за тривалістю перебування в статусі спадкоємця британської корони. Більше цікавого розкажуть факти про принца Чарльза.
Цікаві факти про Британську монархію
Великобританію називають спадкоємицею Британської імперії. На сьогоднішній день в ній встановлена ​​парламентська монархія, яку багато хто асоціює з Єлизаветою I. Однак до сих пір існує чимало помилок про цю країну. Пропонуємо цікаві факти про Британську монархію.
Європейський Союз — це політичне об’єднання європейських країн, з метою створення єдиного ринку товарів і послуг без економічних бар’єрів.  Отже, представляємо вам цікаві факти про Євросоюз.
Ангела Меркель ось уже десять років править Німеччиною (і Європою), викликаючи одночасно захоплення і роздратування у німецької преси. Представляємо вам цікаві факти про Ангелу Меркель.
На виборах в США 6 листопада 1860 переміг кандидат в президенти від Республіканської партії Авраам Лінкольн. Особистість цієї людини, вихідця з простої селянської родини, стала асоціюватися в американців з працьовитістю і чесністю, його називали людиною, яка «зробила себе сама». Про дитинство, блискучу політичну кар’єрю і історичне значення 16-го президента США і визволителя американських рабів розкажуть факти з життя Авраама Лінкольна.
Прийнято вважати, що під політикою розуміються рішення і дії групи осіб направлені на досягнення певних цілей, підтримуваних частиною суспільства. На скільки це логічно узгоджується з даними поняттям? Ось деякі цікаві факти про політику.
Як відомо, історія запам’ятовує тільки великі події і тільки найобдарованіших особистостей. Одним з впливових і відомих людей минулого сторіччя був Уїнстон Черчілль. Він був не просто двічі прем’єр-міністром Великобританії (шістьдесят перший і шістьдесят третій), але ще й письменником, військовим кореспондентом, канцлером казначейства, геніальним державним діячем, кращим оратором свого часу і навіть лауреатом Нобелівської премії за досягнення в галузі літератури.
Монарша сім’я Великобританії часто стає об’єктом пліток. Її життя здається казковою і шалено багатою. Однак про перші особи монархії є чимало цікавої інформації …
За офіційними даними американського правосуддя 22 листопада 1963 колишній морський піхотинець Лі Харві Освальд зробив з гвинтівки три постріли в машину президента, в результаті чого президент Кеннеді був убитий. У цій справі багато темних плям і нестиковок, але в даній статті мова піде не про це … Пішовши по стопах старшого брата Освальд поступив на службу в Корпус морської піхоти Сполучених Штатів Америки 24 жовтня 1956, в день свого сімнадцятиріччя. Протягом трьох років він служив в елітному підрозділі, попутно захоплюючись стріляниною, теорією марксизму-ленінізму і вивченням російської мови. 11 вересня 1959 він звільнився в запас, посилаючись на те, що його мати потребує допомоги. Однак поїхав ні до матері, а в Радянський …
Скандинавськими країнами вважаються Данія, Швеція та Норвегія. Іноді до їх числа додають і Ісландію. До середини дев’ятнадцятого століття в Скандинавський регіон входила і Фінляндія, у наш час теж є прихильники такої теорії. Але вважається, що фіни ближче до фінно-угорської мовної групи, що зближує їх з угорцями. Ці розмальовки роблять Скандинавію ще більш привабливою в очах туристів. Тому в даній статті ви дізнаєтеся самі незвичайні й цікаві факти про Скандинавські країни: Данії, Швеції та Норвегії. 1. Назва «Норвегія» перекладається як «шлях на північ». Незважаючи на це, країна не така вже й холодна. Теплі води Гольфстріму приносять тридцятиградусну спеку влітку, а море біля берегів Норвегії за Полярним колом навіть взимку не замерзає. …
Наверх