Скакуни з дерева

Скакуни з дерева

На Філіппінах проживає Джеймс Доран-Уебб, художник. Оскільки сім’я його займалася антикваріатом, батьки часто подорожували по світу в пошуках старовинних речей. Все дитинство Джеймс займався в майстерні, допомагаючи відновлювати антикварні штучки. Це дало початок живущому в ньому художнику. Він вирішив присвятити своє життя різьбі по дереву.

Скакуни з дереваДитячі заняття з реставрації перетворили художника в досвідченого майстра. Він навчився розглядати потенціал в речах, які для інших представлялися звичайним непотребом. В цьому і полягає його мистецтво: він використовує речі, що не мають ніякої цінності, класифіковані відходами, і творить з них справжні витвори мистецтва. Перші свої роботи Джейсм створив у віці 25 років. Це було паье маше. Ця стаття познайомить вас тільки з одним з проектів, над якими працював художник, але далеко не єдиним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наверх