Вартість одного грама золота: 375, 583, 585, 750, 999 проби

При будь-якій економіці країни ломбарди будуть процвітати. Адже там можна отримати значну суму за свої коштовності при мінімумі документів. Правда, якщо гроші потрібні не дуже сильно, краще реалізувати свої дорогоцінні метали в банку або спеціалізованих магазинах. Якщо ж виникла необхідність отримати гроші відразу – ломбард в цьому допоможе. Скільки коштує грам золота в ломбарді – цілком і повністю залежить від закладу, до якого ви звернетеся.

Як дізнатися ціну золота в ломбарді?

Недолік ломбардів полягає у різних цінах на золото. У Києві та області ціна на грам золота в ломбарді може змінюватись аж до половини вартості. Тому, головне – знайти хороший ломбард з високими цінами на грам золота.

Скільки коштує грам золота в ломбарді можна дізнатися лише після оцінки виробу фахівцем. Що впливає на ціну золота?

Самий головний фактор ціни одного грама золота в ломбарді — його ціна на світовому ринку з урахуванням поправочного коефіцієнта.

Орієнтуючись на стан виробу, його масу, пробу сплаву, наявність дорогоцінних каменів, оцінювач робить висновок про цінність даної прикраси. Сума, видана ломбардом буде набагато менше ринкової вартості виробу. Ломбард платить трохи більше половини цієї ціни прикраси. Деякі ломбарди ведуть облік клієнтів. Якщо людина платить відсотки і в термін викуповує закладені речі, ломбард може піти назустріч і збільшити суму позики.

 

Якщо золото не викуповувати, ломбард виставить його на продаж. Ціна за один грам у будь-якому ломбарді визначається в залежності від виконання виробу. Особливо цінні екземпляри вирушать на аукціон, а лом можна продати фірмам, що займаються виробництвом ювелірних прикрас. Цінність прикраси підвищується на тільки від високої ціни металу. Прикраса може дорого коштувати, маючи багату історію і незвичайний дизайн.

Проба Ціна за грам
375 399,5 грн.
500 533 грн.
583/585 621 грн.
750 799 грн.
750/900 959 грн.
900/916 976 грн.
958 1012 грн.

Що таке золотий лом?

Лом – це втративша свій зовнішній вигляд прикраса. Такі прикраси приймають по грамам, як використаний металобрухт. Скільки ж коштує 1 грам брухту золота в ломбарді? Набагато менше прикрас в хорошому стані.

Однак не варто поспішати позбуватися від непотрібного металу. Якщо віднести таке золото до ювеліра, можна виручити набагато більше, ніж за грам золота в ломбарді. Він зможе переплавити його в нову прикрасу або запропонує обміняти старий лом на новий виріб. Адже набагато простіше використовувати вже маркований метал, ніж виготовляти щось нове.

Всі вироби з дорогоцінного металу, крім зливків і монет, що можуть бути реалізовані в ломбарді або спеціалізованому пункті скупки.

Якщо предмет з дорогоцінного металу має художню та історичну цінність, його ціна за грам втрачає своє значення — така прикраса оцінюється набагато дорожче звичайних.

Якщо прикраса не має історичної цінності, то вона буде оцінюватися як одиниця брухту. Варто пам’ятати, що ломбард приймає золото на брухт, і якщо у прикраси присутні коштовні камені, їх вартість не буде враховуватися. Тому, скільки коштує 1г. золота, що міститься у виробі з дорогоцінними каменями можна дізнатися в ломбарді , попередньо виключивши з прикраси вагу каменів.

Що не нести в ломбард?

У важкій життєвій ситуації звернення в ломбард може здорово виручити, однак, не завжди і не всіх.
Вартість грама виробів, зроблених із золота і реалізованих в ломбарді буде дуже низькою, якщо :

  • Дорогоцінний метал знаходиться в напівфабрикатних сплавів, в самородках і відходах виробництва;
  • У ньому є алмазні напівфабрикати;
  • Напівфабрикати, що відносяться до зубопротезної промисловості;
  • Вироби, призначені для промислового використання;
  • Всілякі нагороди, ордени та медалі;
  • Якщо у виробі є природні дорогоцінні камені, ще не опрацьовані фахівцем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наверх