Категорія : Хобі

35 записів

Рок музика, вона буває веселою, буває сумною. Вона різна, але все-таки, вона тримає натовп фанатів за саме серце. І зараз цікаві факти про рок музику. Let’s Rock:
Англійська мова та культура міцно і надовго увійшли в наше життя і, здається, ми вже знаємо про неї все, і нічого нового вже не відкриється. Всім вже давним-давно відомі найдовше слово, найкоротше слово і інші факти. Але ніхто не стане зі мною сперечатися, мова — це живий організм, яка розвивається і видозмінюється, а значить наші знання про неї застарівають з блискавичною швидкістю. Дозвольте розповісти вам про останні нововведення. Нижче наведено кілька більш ніж цікавих, але, на жаль, маловідомих фактів про сучасну англійську мову та її історії, які будуть цікаві як професіоналам, так і тільки починаючим англоманам.
Рибна ловля — одне з найдавніших видів діяльності людини. Риби, як і сама людина, удосконалюються. Тому, ловля на кінський волос і гачок, розміром із стандартний цвях вже давно не актуальні. Ми пропонуємо вашій увазі цікаві факти про риболовлю.
Стріт-арт став одним з найвідоміших напрямків у сучасному мистецтві. Багато в чому він схожий на графіті, проте не обмежується ним. Сьогодні художники використовують стіни і інші поверхні на вулицях, щоб заявити про себе і показати свої творіння. Цікаві факти про стріт-арт розкажуть про цей вид самовираження і унікальних роботах наших сучасників.
Вікіпедія від початку була задумана як додатковий проект чорнових варіантів статей і ідей для Нупедії, інтернет-енциклопедії, в якій статті писали і редагували тільки експерти. Через рік після свого відкриття, яке відбулося 15 січня 2001 року, Вікіпедія вийшла на перше місце за темпами зростання Нупедії, а вже до 2007 року стала найбільшою енциклопедією в історії. Про це та багато іншого розкажуть цікаві факти про Вікіпедію.
Зараз майже у кожного є свій аккаунт в будь-якій соціальної мережі будь-то «Однокласники», «ВКонтакте» або «Facebook». Але тут у нас піде мова про найпопулярнішу в Україні мережу — «Вконтакте». Представляємо вам цікаві факти про «ВКонтакте».
1. Девід Бекхем помилився в імені коханої. На лівій руці Бекхема татуювання — ім’я дружини Вікторії мовою хінді. Є тільки одна проблема — його завдали з невірною транскрипцією: додали зайву букву посередині. Виправити помилку, на жаль, не вийшло — занадто великий шрифт.
Представляємо  вам найбільш цікаві факти про музичний струнний інструмент, який називається гітарою. 1. Гітара — це один з найпопулярніших музичних інструментів і уміннь, грати на якому, можуть похвалитися лише 6,5% населення планети.
Велике творіння світу. Одне з найзагадковіших творів мистецтва. Ця картина здатна як заворожувати, так і розчаровувати одночасно. Представляємо цікаві факти про картину «Мона Ліза».
31 жовтня відзначається День всіх Святих або Halloween (Хеллоуїн). Не так давно це свято почали відзначати і у нас. Добре, що ще по квартирах не ходять і цукерки не вимагають. Ну так от, напередодні Хеллоуїна хотілося б висвітлити цікаві факти про це свято.
Наверх