Категорія : Суспільство

58 записів

Новорічні свята з нетерпінням чекають усі — і діти, і дорослі населення нашої країни. Дітвора знаходиться в радісному очікуванні через зустрічі з сяючими вогнями і ялинковими гірляндами, новорічними виставами і подарунками. А їхні батьки, пов’язані трудовими обов’язками, мріють спокійно проводити старий 2019 рік і зустріти Новий 2020 рік у колі сім’ї та друзів, без нервування і метушні, а головне — через перспективу новорічної міні-відпустки, яка зазвичай трапляється на зимові свята. Вихідні на Новий рік звільняють наших співвітчизників від щоденної рутини, тисячі турбот і проблем, не завжди приємних робочих моментів і нудних буденних справ. Попередній графік новорічних днів відпочинку Як відпочиваємо на Новий рік 2019 — 2020? Новий рік і Різдво …
ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання), є обов’язковим для українських школярів. За формою ЗНО — комплекс завдань, створених в форматі тестових питань, покликаних дізнатися рівень отриманих знань в учнів випускних класів. Без успішного складання даного іспиту неможливо вступити до ВНЗ, розташованого на території України. Якщо ЗНО-2020 буде здано з високою оцінкою, учня визнають володарем великих знань, і пропускають його на бюджетні місця у ВНЗ, призначають соціальні стипендії. Гарантувати учневі відмінну здачу ЗНО у 2020 році може лише його самостійна підготовка, що несе відповідальний день. З цієї причини більшість випускників присвячують підготовці весь останній 2019-2020 навчальний рік в школі. Для деяких хлопців батьки наймають репетиторів, і всі обов’язково беруть участь в пробному іспиті. …
Штрафи за неправильну парковку в Україні
Щодня багато водіїв отримують штрафи як учасники дорожнього руху, за порушення Правил дорожнього руху. Штраф за неправильну парковку — одна з найпоширеніших санкцій для водіїв. У цій статті ми розповімо про те, чим може загрожувати водієві парковка в недозволеному місці, в тому числі поговоримо про штрафи за подібні правопорушення. Порушення правил зупинки і стоянки: штрафи Під зупинкою транспортного засобу мається на увазі припинення руху на період не більше 5 хвилин. Це допускається, якщо здійснюється вивантаження або навантаження вантажу, а також висадка і посадка людей. Важливо! Якщо процес висадки і посадки людей або вантаження і вивантаження вантажу буде перервано, то статус зупинки транспортного засобу автоматично зміниться на стоянку транспортного засобу. Штраф …
Напередодні святкування року Земляний Свині пройдуть традиційні заходи на робочому місці, тому слід заздалегідь підготувати тости для корпоративу на Новий 2020 рік, щоб гідно привітати колег. У більшості випадків допустима жартівлива форма, але в залежності від роду діяльності гумор може відрізнятися.
Рецепти приготування новорічних страв з фото
Кожна господиня завчасно підготувала для зустрічі Нового 2020 року меню, щоб розрахувати час приготування з урахуванням смаків всіх гостей і переваг господині року, а також бюджет святкового застілля.
Цікаві факти про Трійцю
Свято Трійця завжди йде за Святою Пасхою, і святкується на 50-й день, тому і називають це свято День Святої Трійці п’ятидесятниця. День Святої Трійці також як Пасха важливий для всіх православних християн. Представляємо вам цікаві факти про свято Святої Трійці.
Ревнощі — одні з найсильніших почуттів, які здатні як зробити відносини більш яскравими, так і привести до сумних наслідків. Краще за все дізнатися, що таке ревнощі, вам допоможуть цікаві факти про ревнощі.
Сучасні звичаї суспільства щодо романтики і любові значно відрізняються навіть від тих, які були, скажімо, 50 років тому. Тим не менше, відносини були і залишаються важливою частиною життя людини. Представляємо добірку цікавих фактів про сучасні любовні відносини.
Як пережити аборт: корисні поради
Жінка перериває вагітність з різних причин, починаючи матеріальної неспроможності, закінчуючи фразою «я ще не готова». Але суть залишається одна, аборт не може пройти безслідно. Завжди залишається якесь почуття провини і ворожіння, а що могло бути далі. Насправді не можна повернутися в минуле і все виправити, є лише сьогоднішній день і майбутнє. Саме на цьому потрібно сконцентруватися, а ми вам допоможемо. Форми аборту Перший різновид — це аборт, який планується заздалегідь. Жінка звертається в клініку, проходить обстеження. Даний вид переривання допустимо робити до терміну виношування 8 тижнів. Другий вид — мимовільний, інакше кажучи, викидень. Таке переривання може статися позапланово в результаті життєвих обставин, хвороб. Жінці набагато складніше переносити викидень, якщо дитинку …
Ми прекрасно знаємо, що у всіх країнах світу свої весільні звичаї. Деякі можуть шокувати, деякі навпаки — розчулюють, а є такі яких нам зовсім не зрозуміти. Та й взагалі ми напевно ніколи особливо не вникали в традиції і правила різних народів. Але ж існує багато цікавих фактів про весілля.
Наверх