Чому у нас з’являється лупа

Якщо ви хочете зводити всіх з розуму красою свого волосся, то для цього потрібно стежити не тільки за станом свого волосся, а й за станом гожі голови. Якщо у вас почала з’являтися лупа то для боротьби з нею необхідно з’ясувати причину появи лупи.

Досить часто лупа з’являється в результаті неправильного догляду за волоссям. Це – досить часті сушіння волосся феном, укладання їх термо щипцями, Застосування великої кількості коштів для стайлінгу, а так само активних шампунів.

Так само причиною появи лупи може бути стрес. Під час стресу процес оновлення клітин шкіри прискорюється і як наслідок поява лупи.

Холодна погода. Взимку лупа з’являється на багато частіше. Ніж у теплу пору року. Від морозів шкіра голови сохне і починає утворюватися лупа.

Сухе повітря чинить на шкіру голови такий же ефект як і холод – шкіра голови починає сохнути. Причому слід відзначити той факт, що якщо проводити багато часу в приміщенні з працюючим кондиціонером то шкіра голови буде сохнути ще більше.

Вживання в їжу надмірної кількості, смажених страв, випічки, солодкого, солених та гострих страв, а також надмірна любов до солодкого може бути причиною появи лупи.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *