Цікаві факти і міфи про текілу

Багатьом з нас добре знайомий цей напій, і сам процес пиття текіли багатьом з нас подобається. Вживання текіли це цілий ритуал, який є невід’ємною частиною поглинання цього Мексиканської напою. У нашій країні склалося кілька не зовсім вірних уявлень про текілу. Ми спробуємо висвітлити найпоширеніші.

Найпоширеніша омана — текіла виготовляється з кактусів. Насправді текіла виготовляється з агави. Причому слід відзначити той факт, що з трьохсот видів агави, для виробництва текіли використовується тільки один вид — Блакитна Агава.

Чим текіла дорожче тим вона краща. Це твердження не зовсім вірно. У Мексиці достатня кількість сортів текіли за вартістю від 30 до 50 доларів за пляшку, які володіють чудовою якістю і смаком.

Є тільки два види текіли — Золота і Срібна. Це не так. Золота і Срібна текіла це два найпоширеніших видів текіли.

Існує кілька різновидів текіли це:

  • Tequila Blanco \ Silver — текіла без витримки, розливається сразуже після приготування.
  • Tequila Joven \ Gold — теж текіла без витримки, але з додаванням карамелі. За рахунок чого значно легше п’ється.
  • Tequila Reposado- текіла з більш насиченим смаком. Витримується в дубових бочках від одного до дванадцяти місяців.
  • Tequila Anejo — витримується в дубових бочках від року до десяти років.

Так само сорти текіли розрізняються за часткою вмісту в ній агави. Слід так само додати, що у Світі налічується близько п’ятисот видів текіли.

Цікаві факти і міфи про текілуПричому в Мексиці у кожного виробника текіли, вона буде відрізнятися за смаком від текіли виробленої у конкурентів. Найпопулярніший виробник текіли в Мексиці -Tequila Sauza.

В оригінальній текілі, у пляшці повинна бути гусениця. Це не так. Тільки в США, на деяких фабриках, всередину пляшки з текілою кладуть гусеницю. У пляшці зі справжньою Мексиканською Текілою гусениці не буде, це суперечить традиціям виготовлення текіли.

Від текіли не буває похмілля. Це помилка. Текіла діє на наш організм так само як і будь-яке інше спиртне, і буде у вас на ранок похмілля чи ні, залежить від кількості випитого напою. А ось те, що від текіли сп’яніння настає швидше це насправді так.

Цікаві факти і міфи про текілуТекіла викликає галюцинації. Ця думка помилкова. Текіла не містить в собі ніяких наркотичних речовин. У складі агави, з якої виготовляється текіла, немає психотропних речовин.

Найкраща текіла продається тільки в Мексиці. Це не зовсім так. Преміум сорти текіли поставляються тільки на експорт і на внутрішньому ринки Мексики вони велика рідкість.

А ось те, що текіла в Мексиці значно міцніше ніж експортна- це правда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх