Цікаві факти про Австралію

Сьогодні ми розповімо вам про цікаві факти про Австралію: факти з історії, географії, культури Австралійського союзу — така повна назва держави. І так, приступимо до них:

  1. Поширена помилкова думка, що столицею Австралії є Сідней, але це не так. Насправді це Канберра, і все тому, що тривала суперечка Сіднея і Мельбурна про те, кому ж бути столицею, так і не знайшла свого рішення. Винахідливими австралійцями було прийнято воістину соломонове рішення: побудувати нове місто, і зробити його столицею. Побудувавши місто на місці поселення Канберра, і, мабуть, бажаючи уникнути нових суперечок з приводу найменування столиці, вирішено було назва не міняти.
  2. Як відомо, британська корона використовувала цю свою південну свою колонію як місце заслання каторжників. За даними соціологічних досліджень в 2007 22 відсотки населення Австралії було нащадками тих самих каторжників. Перший загін поліції нової держави складався з дванадцяти засланців з гарними характеристиками.
  3. Політичний устрій Австралійського союзу відрізняється в значній мірі децентралізацією, зокрема, видача водійських посвідчень здійснюється владою окремих штатів, більше того, деякі відмінності існують навіть в правилах дорожнього руху. Державні свята також встановлюються штатами Союзу самостійно, уніфікація проведена виключно для свят, які є вихідними днями, щоб уникнути складнощів з трудовим законодавством.Цікаві факти про Австралію
  4. А ось ще один цікавий факт про Австралію: на товарах, вироблених у країні, напис «зроблено в Австралії» доповнено двома словами — «з гордістю». Не кожен виробник стане ризикувати іміджем і діловою репутацією своєї держави, яка встановлює, що виробляє свої товари саме з цим високим почуттям. Право на використання цього знака присуджується спеціально організованою радою з обов’язковим залученням експертів.
  5. З міркувань екологічної безпеки на територію Австралійського Союзу заборонено ввезення будь-яких продуктів, рослин, виробів з хутра та шкіри, а також грунту на підошві взуття. Ну що тут скажеш — мийте взуття перед польотом до Австралії!

На цьому поки все, це всі цікаві факти про Австралію. Слідкуйте за нашими статтями!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх