Цікаві факти про Бісмарка

Легендарна особистість в історії, завдяки якій був створений Троїстий союз; особистість, яка має прізвисько «залізний канцлер» і який таки став канцлером Німеччини — Отто фон Бісмарк. Завдяки йому сьогодні ми можемо цитувати багато чого, що відбувається в житті багатьох країн.

Отже, представляємо вам деякі цікаві факти про Бісмарка.

До цієї людини не відносилися «ніяк», чи добре, чи погано, але не нейтрально. Давайте подивимося на нього з усіх боків і спробуємо розповісти все найцікавіше з життя прожитих років.

Чи знаєте ви, що Бісмарк дуже любив зброю? На його рахунку більше 25 дуелей, одна з яких не вдалася. Він назавжди запам’ятав той випадок, так як шрам, що з’явився на обличчі, не давав йому забути про це.

Цікаві факти про БісмаркаЦікавий факт є те, що Бісмарка можна споглядати частіше решти політиків на картинах-карикатурах.

Можна й не відзначити той факт, що Бісмарк носив кільце, на якому було зображено російське слово «нічого». І хоча російську мову він знав і розумів досить добре, зрозуміти сенс саме цього слово йому так і не вдавалося.

Чи знаєте ви, до якої міри не вистачало адреналіну юному канцлеру? До тієї, коли сідаєш грати в азартні ігри і все програєш.

Благо, йому вистачило розумності повідати про це своєму батьку, який і розрахувався з усіма його боргами.

Чи знаєте ви, що саме ця легендарна особистість зробила свого часу макет майбутньої карти Німеччини в тому вигляді, в якому вона існує і донині?

Цікаві факти про БісмаркаЦікаво й те, що Бісмарк — близький родич сім’ї Рюриковичів.

Ось ще цікаві факти про Бісмарка. Ви любите стріляти так само, як і Отто? А «ковбасний» бій у вашому житті був? Якщо ні, то у Бісмарка так. Така незвичайна дуель повинна була відбутися з Рудольфом Вірховом. А все тому, що останній звинуватив Отто в епідемії тифу. Однак дуелі все ж не було. Занадто любив себе канцлер, щоб стріляти ковбасою.

Отто фон Бісмарк, як і всі представники чоловічої статі, любив і випити, і добре поїсти, і пограти, і пару жіночих сердець розбити. Ну а між усім цим — «зіграти» кілька битв.

Цій легендарній особистості історія приписує наступні слова — «Ніколи не воюйте з росіянами, бо на кожну військову хитрість вони вам дадуть непередбачуваною дурістю.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх