Цікаві факти про близнюків

Що нам відомо про близнюків. Чому вони з’являються на світ однаковими?

Представляємо Вам деякі цікаві факти про близнюків.

1. ДНК у близнюків дуже схожі, проте відбитки пальців у них індивідуальні.

2. Згідно з даними статистики, найбільша ймовірність народження близнюків мають ті пари, у яких спостерігається висока сексуальна активність, у жінок, зростання яких вище середнього, у пар, які страждають ожирінням, а також у тих пар, у яких вже є діти.

3. Думка про те, що близнюки народжуються в однаковий час, помилкова. Найбільший часовий проміжок між датами появи близнюків на світ становить 85 днів. Як правило, першим народжується більше слабенька дитина, яка відстає в розвитку. Після його народження друга дитина вже спокійно розвивається і народжується через деякий час.

Цікаві факти про близнюків4. Лише чверть близнюків схожі один на одного як дзеркальне відображення. Наприклад, якщо у одного родима пляма на грудях справа, то в іншого — зліва.

5. На кожні 85 пологів народжується двійня, на кожні 7000 пологів — трійня, а ось четверо близнюків народжуються на кожні 700 тисяч пологів.

6. Середня вага одного близнюка становить близько 2500 грам.

7. Деякі близнюки використовують свою унікальну схожість для власної вигоди. Наприклад, в Сполучених Штатах Америки розгорівся скандал, коли з’ясувалося, що під ім’ям зірки ховаються трійнята. Вони могли дати концерт в 3 різних містах в один і той же час.

Цікаві факти про близнюків8. Ось ще деякі цікаві факти про близнюків. Найбільших близнюків в світі народила жителька Південної Кароліни. Їх загальна вага склала 12200 грам.

9. Близько 20% близнюків є лівшами.

10. У 1911 році померли близнюки Ілай і Джон Фіппс. Їх вік був 108 років — до сих пір ці близнюки є найстарішими в світі.

11. Астрологи стверджують, що при народженні доля у близнюків схожа. Пов’язано це з тим, що різниця в часі між появами дітей на світ, як правило, не велика.

Однак чим більше близнюки намагаються стати індивідуальністю, тим більше різні їхні долі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *