Цікаві факти про числа

Числа зустрічаються в нашому житті всюди. Дата народження, вік, адреса … У цій статті зібрані найцікавіші факти про числа, які не залишать вас байдужими.
1. У таких країнах, як Китай, Японія і Корея число «4» вважається нещасливим. Тому поверхи з номерами, які закінчуються на «4» відсутні.
2. Центільон — це найбільше число, яке виглядає як 1 з 600 нулями. Це число було записано ще в 1852 році.
3. Число «13» — у багатьох державах також вважається невдалим. Тому поверх після «12» має позначення «14», «12А» або «М» (тринадцята літера в алфавіті).
4. Араби записують цифри справа наліво, починаючи з молодших розрядів. Тому побачивши знайомі нам арабські цифри в тексті арабських народів, ми прочитаємо їх зліва направо неправильно.
5. Цікаві факти про числа стосуються і сучасних технологій. Так, Google — одна з найпопулярніших пошукових систем. Її придумав Сергій Брін і Ларрі Пейдж. Назва пошукової системи було вибрано неспроста. Так, її творці захотіли показати ту кількість інформації, яку система може обробити. У математиці число, яке складається з одиниці і ста нулів називається «гугол». Цікаво й те, що назва «Google» записано неправильно (не «googol»). Але така ідея назви засновникам сподобалася ще більше.
6. 666 — це сума всіх чисел на рулетці казино.
Числа зустрічаються в нашому житті всюди. Дата народження, вік, адреса ... У цій статті зібрані найцікавіші факти про числа, які не залишать вас байдужими.7. Число «13» в Греції вважається нещасливим днем тільки тоді, коли випадає у вівторок. В Італії побоюються п’ятниці 17-го. А ось статисти Нідерландів підрахували, що саме 13-го числа трапляється менше аварій і нещасних випадків, оскільки люди більш обережні і зібрані.
8. Термін «цифра» в перекладі з арабської означає «нуль». Тільки з часом дане слово почали використовувати для позначення будь-якого чисельного символу.
9. Число «7» вважається самим щасливим числом.
10. У сороконіжок зовсім не 40 ніжок, їх може бути від 30 до 400.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх