Цікаві факти про фламінго

Про граціозних фламінго можна сміливо говорити «впадають з крайності в крайність». Так, ці незвичайні і красиві створіння живуть або в гарячих вулканічних озерах, або в крижаній воді.

Представляємо цікаві факти про фламінго.

Ви знаєте чому забарвлення фламінго таке яскраве і насичене, починаючи від ніжно-бузкового, закінчуючи яскраво-рожевим? Виявляється, таке «напилення» на пташці утворюється завдяки каротину, який потрапляє до них в організм при поглинанні водоростей, рачків та інших мешканців водного світу.

Мало того, що фламінго їдять пісок і бруд з води, вони ще й не дихають при трапезі.

Цікаві факти про фламінгоФламінго може і здорово триматися на плаву, правда не дуже глибоко. Однак, застати їх за цією справою майже неможливо — вони воліють ходити, плавно погойдуючись з боку в бік, ніж купати своє пір’я у воді.

Фламінго — зграєві птахи. Вони ніколи не живуть поодинці, воліючи до великих зграй своїх побратимів. І, між іншим, так набагато простіше і безпечніше. Адже у світі природи вони не одні і хто-небудь обов’язково захоче поласувати їх м’ясом.

А ось ще цікаві факти про фламінго. Наприклад, у сімейному укладі життя фламінго панує рівноправність. Тут і тато, і мама беруть участь у процесі виношування, а потім і вихованні малюків. Як би це не звучало дивно, однак фламінго-самці висиджує відкладені самкою яйця нарівні зі своєю подругою.

Цікаві факти про фламінгоЩе однією унікальною річчю є і виділення молока у двох статей фламінго. Досить дивне і незвичне явище.

І у самця, і у самки виділяються молочні речовини, які обумовлюють достатнє і постійне годування пташенят.

Деякі частини фламінго представляють вишуканий делікатес в кулінарії. Крім самого м’яса цієї птиці, язик і яйця є дорогою стравою у всіх країнах світу.

Про те, що фламінго утримуються на поверхні на одній нозі знають усі. А ось чому це відбувається — досі є таємницею за сімома замками. Поки що всі вчені сходяться в єдиній думці — пташки відчувають так себе набагато комфортніше і стійкіше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх