Цікаві факти про карти

Коли мова заходить про азартні ігри, думки людей дуже «різношерсті». Так, деякі вважають такі ігри дуже веселими і захоплюючими дух, незважаючи навіть на те, що вони можуть нести збитки в своєму грошовому запасі і досить чималі.

Інші ж взагалі байдужі до такого виду «спорту» для мозку. Треті можуть бути абсолютно не прийнятні до азартних ігор взагалі по своїй суті, вважати це «брудом». Загалом, скільки людей, стільки й думок.

Думаю, до якого числа ви б не належали, але дізнатися про один вид настільних азартних ігор — картаи, буде цікаво всім. Представляємо цікаві факти про карти.

1. У гральних будинках не прийнято вішати настінні годинники, щоб людина, не спостерігала часу в стані, наближеному до «афекту». Самі ж гральні карти несуть в собі циклічність часу життя.
Так, червона масть — це день, чорна — ніч; бубна, черви, трефа і піка — пори року; джокер виступає в якості додаткового дня у високосний рік; а ціла колода карт означає кількість тижнів на рік — 52.

Цікаві факти про карти2. Чи знаєте ви, що при появі карт, а це сталося в 1480 році, чотири масті означали чотири стани населення. Так «списом» можна було назвати дворянин «, черв’яків» — духовних жителів «, бубном» — купецтво, ну а найнижчий шар — селянство — «треф».

3. А ось ця новина присвячується для завзятих «покеристів»! З 52 карт гральної колоди ви можете скласти понад 2,5 млн всіляких комбінацій!

4. Щоб ви знали, але «зворотна сторона медалі», а в даному випадку — карти, до епохи Ренесанс була абсолютно білою. Тільки в цей період вона стала набувати візерунчастого вигляду.

5. Найзнаменитіша колекція гральних карт «Затишно облаштувалася» в одному з найбільших музеїв світу — Ермітажі. Належить вона генералу Івкову, а містить в собі аж 2000 різних видів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх