Цікаві факти про колібрі

Наймініатюрніші пташки у світі — колібрі. Як живуть ці крихти?

Представляємо Вам цікаві факти про колібрі.

1. Планета «носить» близько 300 видів найрізноманітніших колібрі. Вони відрізняються всим, починаючи від ваги, що вимірюється в грамах, закінчуючи забарвленням і різними «іменами». Другі назви у колібрі просто вражають, якщо чесно. Дивіться самі: «бджілка», «ангел» «сніжно-шапкова», «кокетка», «вогненний топаз», «літаючий аметист» і т д. Дивовижні назви і, щоб ви розуміли, тут перераховані далеко не всі.

2. «Колібрі-бджілка» сама крихітна представниця цієї пташки. Майже невагома — всього 2 г масою  при «рості» в 7 см. А ось найбільший птшка з цієї зграї — «велетенська колібрі». Вага дорослої особини, аж 20 г, що дорівнює її довжині одночасно.

Цікаві факти про колібрі3. Колібрі по праву можна віддати ще одну назву, правда, одну для всіх видів — хамелеон. Ця «крихта» постійно різного кольору, залежно від того, в який час доби її споглядати і з якого «боку». Між іншим, сильна половина даного сімейства більш приваблива очима — колірна гамма і яскравість просто вражаюча. Дами їм тут явно програють.

4. Емансипація у цих «жителів» планети процвітає. Самки повністю забезпечують себе і своїх діток всім необхідним для комфортного життя.

5. Раціон харчування цих милих «крихіток» зовсім не відповідає їх «фігурі». Їдять вони нечувано багато. Таке відчуття, що у них «вічний жор». Враховуючи те, що звичайнісінька колібрі досягає своєї масою близько 2,5 г, то з’їдає вона в два, а то і в три рази більше. І п’ють, п’ють, п’ють.

Цікаві факти про колібрі6. «Місце проживання» колібрі, в основному Шотландія, Аргентина, Арізона. Однак, один «бувалий» опинився в Росії на острові Ратманова. Було це в 1976 році.
Серед усіх пернатих ці крихти єдині, хто може літати буквально догори ногами, що пов’язано з особливостями будови їхніх крил.

7. «На честь» або «завдяки», але саме назвою «колібрі» наділені не тільки ці маленькі пташки. Пістолет, байдарка, аеростати і навіть російський музичний колектив — всі вони мають таке ж «ім’я».

Дивитися на ці крихітні створення одне задоволення. Але «зловити» їх поглядом на гілках дуже важко — колібрі постійно в русі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх