Цікаві факти про комарів

Настирливі, завжди готові попити «крові». Вони з’явилися більше 175 млн. років тому, ще в епоху динозаврів, які були схильні постійним укусам цих комах.

Представляємо цікаві факти про комарів.

У цих комах кусаються лише самки. А кров’ю вони харчуються для того, що б вдало виносити і народити потомство. Самці ж є вегетаріанцями — вони харчуються виключно водою і нектаром.

Молочна кислота, яка входить до складу поту людини, чутна кровососам на сотні метрів. Саме тому в жарку пору людей вони мучать частіше і сильніше.

Інфрачервоний зір допомагає комарам побачити нас в якості здобичі і зробити свою бридку справу так, щоб ми нічого не відчули.

Комарам не страшний дощ. Вони можуть літати між падаючих крапель і залишатися абсолютно недоторканими протягом 5-7 хвилин.

Цікаві факти про комарівЧи знаєте ви, що комарі можуть мешкати на павутині так, що самі павуки про це і не здогадуються? Все завдяки їх крихітній масі.

Чи знаєте ви, що самці вибирають для спарювання більш зрілих і досвідчених самок, ніж «молодняк»? Відрізняють вони їх по специфічному писку крил.

За статистикою, комарі частіше кусають блондинок ніж брюнеток.

Це обумовлено гормонами, притаманні саме жіночій половині населення з білим волоссям.

Для того, щоб комарині яйця вилупилися на світ необхідні певні умови: вологість і тепло. При нестачі таких, яйця можуть пролежати в надрах землі кілька років, а потім ожити.

За даними дослідників, комарі набагато активніше в період повного місяця.

Чи знаєте ви, що представники флори і фауни не зможуть вижити без цих комах? Так, в Антарктиді, наприклад, деякі птахи в холодну пору року харчуються саме личинками, які відкладають комарі.

Комарина слина є розріджуючою речовиною, яка допомагає переварити людську кров після того, як комар завдає удару. У той же час саме слина є «відволікаючим маневром» — ми не відчуваємо болю при укусі і тільки лише через кілька хвилин — дикий свербіж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх