Цікаві факти про Конго

Африка. Континент розкинувся на двох півкулях. Безліч країн, а ще більше народностей їх населяють. Про всі відразу сказати не можливо. А краще про кожну країну окремо.

Представляємо вам цікаві факти про Республіку Конго.

Корінні жителі держави — племена банту. Вони з’явилися ще в далекому VIII столітті і з тих пір проживають на цій території.

На території держави розташована одна з найбільших і глибоких річок світу, названа на честь республіки — Конго. Крім того, найстрашніший і небезпечний вулкан перебуває так само на території країни — Ньірагонго.

Цікаві факти про КонгоРеспубліка Конго славиться зростаючому в ньому всіма улюбленого напою, що бадьорить — кава. Кавові плантації тут вважаються однією з визначних пам’яток для цікавих туристів. Кавові зерна збираються у величезні плетені кошики, де їх сушать під палючими променями африканського сонця.

Туристів, які зважилися відвідати Конго, насправді, мізерно мало. Так, в умовах нестерпного й незвично жаркого і вологого клімату, туристи вкрай рідко відвідують цю державу.

Подивитися на кавові плантації можна і в інших країнах, а потрапити на відпочинок в швидку допомогу на теренах не своєї країни — зовсім немає бажання.

Держава є «годувальником» світу такої корисної копалини, як уранова руда. 80% приходиться саме на Конго.

Цікаві факти про КонгоЖителі держави дуже люблять арахіс, арахісове масло, банани, пудинг, різні коржі на воді і злаки. І все це вживається з божевільною кількістю спецій.

А ще у митному кодексі Конго є спеціальний закон, що забороняє вивозити рідкісні види представників флори і фауни. А тут, якщо чесно, є чим «поживитися»: сапели, лімба, пальма рафія, окуме. Це, щоб ви розуміли, представники світу рослин.

Чи знаєте ви, що для в’їзду в Конго, вам потрібно зробити обов’язково щеплення проти жовтої лихоманки? Тут це дуже поширена епідемія, з якою влада країни веде активну боротьбу.

Є в Конго і національний парк, який називається «Рай для бонобо». Хто не знає, пояснюємо, бонобо — це представники класу мавп, вважаються найбільш близькими за своєю життєдіяльністю до людини. У парку їх близько 55 особин і подивитися на них можна виключно в цій країні — більше їх ніде немає.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх