Цікаві факти про корсети

Взагалі можливо утягувати талію на 20 сантиметрів, але на це необхідна практика, а сильним утягуваням особливо без тренування не варто захоплюватися. Найреальніша і зручна утяжка для першого разу – це 5-10 сантиметрів, що вже не мало.
Будь-які корсети, які призначені моделювати вигини жіночого тіла обов’язково потрібно розносити. Практично також як і розношується нове взуття. Найвірогідніше, що перші кілька днів жінка буде відчувати невеликий дискомфорт. Це говорить про те, що корсет повинен познайомитися, примірятися до тіла. У корсета є жорсткий каркас з кісточок і задача полягає в тому, щоб пристосувати його до особливостей певного силуету. Це не важко.

Як же розносити корсет правильно?

Для початку, необхідно набратися трішки терпіння. Необхідно в перший час носити корсет 3- 5 днів протягом півгодини. З часом корсет стане приймати потрібну форму і в підсумку звикне до особливостей тіла. Необхідно утриматися від активної діяльності дому, підтягнути шнурівку тугіше, таким чином, щоб це було відчутно. Намагатися не робити різких рухів в корсеті, похитувати тілом вліво і вправо.
Жінка, яка в перший же день придбання корсета одягне його на вечірку або якийсь захід, де збирається танцювати до самого ранку, допустить велику помилку. Адже справа може закінчитися тим, що станеться непритомність, якщо вона, прагнучи справити враження, переборщить з утяжкою.

Цікаві факти про корсетиДо корсету необхідно привчити своє тіло. В корсеті доведеться правильно навчитися дихати не животом, а грудьми. Пригадайте кадри з кіно, де світські дами, при зайвому хвилюванні, починають часто і швидко дихати. Корсет потрібно затягувати потроху, а взагалі, треба пожаліти себе, дайте корсету примірятися і правильно всістися на тілі зручніше, а вже потім можна з його можливостями і поекспериментувати. Можна зробите талію саме такою, якою жінка побажає, але робити вона це повинна з розумом, піклуючись про свій комфорт.

Як рухатися в корсеті правильно?

Для того щоб навчитися рухатися в корсеті правильно, необхідно зробити наступне:
– Подивитися на себе в дзеркало і переконатися в тому, що корсет одягнений правильно і вам у ньому комфортно;
– Зробити нахили вліво і вправо;
– Зробити красивий нахил вперед, поворот, присісти настільки граціозно, наскільки можливо;
– Потягнутися до келиха і подивитися, чи зручно це зробити;
– Сісти за стіл, потім повільно встати, а точніше підвестися, жіночно і красиво.
Цікаві факти про корсетиПри всьому цьому не можна забувати про гарний настрій і кокетство, що без сумніву допоможе подолати тимчасову незручність, яке заподіює корсет. Вправи потрібно намагатися виконувати витончено, природно і тонко. Уявити себе витонченою аристократкою, нічого важче крім чашки чаю в своїх руках не тримаючої.

Подібні вправи необхідно робити 3- 5 днів. Вони допоможуть подолати всі неприємні відчуття, випробувані раніше, коли корсет був одягнений вперше. На вечірці вам без сумніву зроблять самий щирий комплімент і ви будете винагороджені захопленими поглядами чоловіків, а хіба ви не цього домагалися? Якщо ви полюбите і «потоваришуєте» з корсетом, то вас очікують найщасливіші моменти. Ви станете королевою балу!

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *