Цікаві факти про кротів

Славні хлопці — великі любителі псувати настрій і врожай дачникам. Кроти спеціалізовані виключно для життя під землею. Вони є яскравими представниками «дітей підземелля», але тільки в тваринному обличчі.

Отже, деякі цікаві факти про кротів.

У цьому ссавці зібрані кілька будівельних машин — так, ніс грає роль «буравчика», їм він орудує безперестанку. Невідомо, як за таких умов життєдіяльності, цей орган зміг зберегти високу чутливість до запахів. Лапи ж крота виконують роль екскаватора. Прохідність «будівельних атрибутів» досягає гранично 30 см за одну хвилину.

Кріт — це тварина, яка не уявляє своє життя без тваринного білка, а просто кажучи, м’яса. Він поглинає його у величезних кількостях, приблизно стільки ж, скільки сам важить або навіть більше. Найулюбленіші ласощі крота — це дощові черв’яки.

Кроти справжні господарі свого житла. Вони надійно і ретельно облаштовують вподобане для них місце і живуть там досить довгий проміжок часу. Взимку ж їх житло служить і якимсь складом їстівного. Так, з приходом холодів, добути їжу стає тяжкою працею, тому запасливі кроти починають ранню підготовку до зими. І тут вони виступають просто мародерами.

Цікаві факти про кротівСсавці залишають в живих свою здобич, при цьому спотворюють їх тіло. Піти ті нікуди не можуть, а от дихати — ще й як. У потрібний і голодний момент кріт візьме і дістане свою жертву на сніданок.

Ці землекопи — дуже похмурі тварини. Вони одинаки і егоїсти по своїй натурі. Подобатися їм це чи ні — невідомо. Подружнє життя вони так само ведуть дуже неохоче. У цих представників тваринного світу, якщо і є поняття «шлюбний сезон», то вельми приховане. Знайти самку для любовних утіх і залишити потомство після себе дуже складно, в умовах самобичування і недопускання нікого до своєї персони. Ті ж відважні «жінки», які набирають «відносини» з «джентльменом», по закінченню часу народжують декількох крихіток, абсолютно сліпих і естетично страхітливих. Мати годує дітей молоком до того, поки організм крота не зміцніє і ті повинні відправлятися на «вільні хліба».

Невеликий історичний факт. З хутряних шкурок кротів робили маски для захисту обличчя від обмороження. Ці маски призначалися для льотчиків, що літали на літаках, де не було захисту пілота від вітру і холоду. Така маска з ніжної м’якої шубки досить ефективно захищала обличчя пілота.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх