Цікаві факти про мову

Сьогоднішня стаття присвячена цікавим фактам про різні мови світу. Отже, приступимо:
У світі близько 6500 розмовних мов. Однак у 2000 із загальної кількості не більше тисячі носіїв (людей які розмовляють цією мовою).
Найпоширеніша мова в світі це китайська. На даний момент населення Китаю становить 1 млрд 347 400 000 чоловік, які спілкуються на китайській мові.
У світі всього 13 мов на яких розмовляє більше 100 мільйонів чоловік, до них відносяться: китайська, англійська, хінді, іспанська, російська, арабська, бенгальська, португальська, малайська, індонезійська, французька, японська, німецька та урду.
У штаті Іллінойс США, незаконно говорити по-англійськи. Офіційно визнаною мовою є «американська».

Населення Росії становить 142 млн. чоловік. Росія має на своїй території найбільшу кількість різних мов: від 130 до 200 в залежності від критеріїв.
У світі налічується 41 806 різних розмовних діалектів.
Слово «бос» походить від японського слова, що означає «командир відділення» і вперше увійшло до вживання в англійській мові під час американської окупації Японії після Другої світової війни.
Цікаві факти про мовуНа Філіппінах більше 1000 регіональних діалектів і дві офіційні мови.
Китайська мова не вимагає розділових знаків.
Сеул, столиця Південної Кореї, в перекладі з корейської мови означає – столиця.
Латинь мертва мова.
На африканському континенті говорять на більш ніж тисячу мов. Проте до недавнього часу офіційними у всій Африці були визнані тільки 2 мови, пізніше це число зросло до 11.
Піноккіо по-італійськи означає – сосновий око.
Мова в суспільстві змінюється повільно, але безперервно, в результаті чого освічена людина не зможе читати або розуміти слова на своїй мові написані 500 років тому.
«Go» – є найкоротшим повною і закінченою пропозицією в англійській мові.
Щонайменше, половина населення земної кулі говорить на двох мовах або більше.
Рідна мова, як правило, мова, якою людина думає. Не може бути ідеального знання та використання двох мов.
Цікаві факти про мовуДвомовність приносить із собою багато переваг: вона дозволяє вивчати додаткові мови набагато легше, покращує розумовий процес і сприяє контактам з іншими людьми і їхньою культурою. Також людина знаюча двоє і більше мов живе довше.
Багато мов мають 50 000 слів і більше, але навіть вправні оратори зазвичай знають і використовують лише малу частку від загальної кількості. У повсякденній мові людина використовує в середньому близько двох сотень слів.
Який найскладніша мова для вивчення?
Найбільш складними для вивчення мовами є арабська, китайська, японська та корейска. Російська, фінська і хінді є середньої сложності. Французська і італійська – одні з найпростіших.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *