Цікаві факти про одяг

Сьогоднішня стаття присвячена цікавим фактам про найпопулярніший одяг серед молоді, корисним винаходам, а також деяким функціональним рішенням, які прийшли до нас з історії. Отже, почнемо з самого популярного виду одягу на Землі.
Як ви думаєте, який нині найпопулярніший одяг? Для підказки скажу, що цей вид одягу є у 99% людей. Барабанний дріб …… зустрічаємо Її Величність футболка!
Щоб обгрунтувати ці висновки наведу деякі статистичні дані про футболки.
В середньому 70% чоловіків і 54% жінок мають більше десяти футболок в шафі. Основу аудиторії любителів прикольних і найголовніше зручних футболок складає молодь віком від 18 до 24 років. Серед цих молодих людей у 19 відсотків в гардеробі більше 30 футболок.
А вся історія футболок була приблизно такою. Американські солдати під час Першої світової війни побачили європейських солдатів у легкій бавовняній футболці, в той час як самі були змушені носити жарку, важку форму. Цей вид одягу був швидко запозичений і блискавично знайшов популярність в США. Завдяки своїй практичності і низької ціни футболки швидко стали невід’ємною частиною гардеробу людей по всьому світу.

В останній час знайшли популярність прикольні футболки із зухвалими, смішними і провокаційними написами. З таким одягом люди можуть з легкістю виділиться з натовпу і підняти настрій оточуючим. Сьогодні футболки можна знайти практично скрізь. Кожна людина може без проблем купити цікаву футболку з принтом, або замовити в Інтернет магазині футболок, створивши свій власний напис.
Далі розповімо про деякі історичні факти про одяг.
До 1850 року, сімдесят відсотків верхнього одягу, а також майок і штанів виготовлялись вручну людьми для самих себе. Одяг був швидше товаром і необхідністю, ніж предметом моди і розкоші.
Цікаві факти про одягЧи знали ви, що тільки останні 200 років дитячий одяг почав відрізнятися зовнішнім виглядом від одягу для дорослих. Раніше всі дитячі шати були точними копіями дорослих, тільки трохи менше за розміром.
Ви коли-небудь задавалися питанням, навіщо на кінцях рукавів піджака пришивають гудзики? Згідно з розповідями та інформації переданої протягом століть, Наполеон Бонапарт наказав пришивати гудзики до країв рукава. Це рішення було викликане його роздратуванням діями солдатів, які витирали нежить краєм рукава.
Винахід бюстгальтера.
Хочете вірте, хочете ні, але бюстгальтер запатентували лише в 1914 році. Молодій дівчині Мері Фелпс з Нью-Йорка, дуже не подобався свій зовнішній вигляд зі старим бюстгальтером, коли вона надягала мереживну блузку. Використовуючи звичайні носовички, Мері розробила нову модель бюстгальтера, яка припала до смаку багатьом жінкам того часу.
Історія спідниці.
Виявляється спідниця це друга найбільша найстаріша деталь гардеробу жінок. Передувала спідниці лише пов’язка на стегнах. Починаючи з єгипетських часів, спідниця міцно тримає позиції в шафі жінок. У стародавньому Єгипті спідниці носили як чоловіки, так і жінки, про що свідчать малюнки на стінах храмів і палаців тих часів.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *