Цікаві факти про острова

Немає нічого краще і цікавіше, ніж провести пару деньків на яких-небудь екзотичних островах. Кажуть, життя там, незалежно від їх розташування, абсолютно інше, зречення від усього мирського.

Безумовно, якщо мова йде про такі чудові «нарости», як острів Ява, Мальдіви, Куба, Ісландія і т.д., те, що призначене для широкого кола — туристів, тут цивілізація в самому, що ні на є в «соку» . Але є і зворотна сторона медалі, те, чого ми ніколи не відовали і не чули. Про все це читайте далі. І так цікаві факти про острови.

1. Чи знаєте ви, що існує острів з незвичайною назвою «Непорозуміння»? Розташований він недалеко від Магадана. А має таке дивне ім’я тому, що свого часу його просто не помітили в черговій експедиції.

2. Є острів і такий, яким володіють відразу дві країни — Іспанія і Франція. Острів Фазанів відданий «на розтерзання» ім кожній по шість місяців. Місцевість тут дика, туристи його і знати не знають. Але «зміна варти» тут за розкладом — кожні півроку.

3. Є в нашому світі дуже неординарний аеропорт, де смуги для літаків піщані, а сам він розташований прямо на березі. Таке диво криється в Шотландії, на о. Барра. Безконтрольно сюди ніяк не потрапиш, бо коли вода виходить з берегів, смуги опиняються під водою.

Цікаві факти про острова4. А ще є «цвинтарний» острів. Дуже маленький за своїми розмірами, всього 42 км, а такий ось «згубний». Звуть його о. Сейбл і «живе» він в Атлантичному океані недалеко від Канади.

За офіційними даними тут зареєстровано 450 корабельних аварій.

5. Канадські території багаті на незвичайність. Так, там є острів, який знаходиться на озері і більше його по квадратурі. Дивно, але правда. Назва у острова — Рене-Левассер, площа яку він займає — 2 040 кв.км, а це на 100 кв.км більше озера Манікуаган.

6. Якщо ви боїтеся медуз, сюди вам дорога закрита. Місце, яке просто кишить цими морськими створіннями, знаходиться в Тихому океані на Скелястих островах. Там Медузне озеро. При приблизних підрахунках виявилося, що близько 2 млн. медуз  живуть в ньому.

Відвідуйте тільки ті острови, які призначені для нас — туристів. Ну, а якщо ви хочете бути як Колумб і відкрити щось досі невідоме, все у ваших руках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх