Цікаві факти про піратів

Шукачі «удачі і видобутку» на морі. Любителі прибрати до рук скарби, що перевозяться по морях і океанах. Пірати. Хто вони?

Представляємо вам цікаві факти про піратів.

Військовий флот, найперший, який тільки виник у світі, мав зовсім іншу місію, ніж зараз. Так, раніше флот вів активну боротьбу з людьми в чорних пов’язках на одне око.

Уряд будь-якої країни завжди прагнув отримати якомога більше доходу і прибутку. Так було і раніше. Саме для цього влада створювала «піратів для себе» — капери. Вони були законними представниками розбійницького клану і працювали «з прикриттям зверху». Після кожного захоплення судна вони віддавали частину «Лакомова шматка» уряду.

Цікаві факти про піратівПірати знамениті своїми сережками у вухах. Багато хто вважає, що це просто традиція, однак — це міф. Не кожен пірат міг дозволити собі надіти цей аксесуар. Сережки дозволялися носити тільки тим, хто вже перетнув кордон екватора, а також найпівденнішу точку планети — мис Горн — самі «жваві», так би мовити.

Пірат на кораблі ніколи не представлявся своїм власним ім’ям. Для конспірації вони завжди брали собі клички. Робилося це для того, щоб у разі вжиття правових заходів (суду) ніхто не знав справжні імена один одного.

Пірати ніколи не закопували знайдені скарби, як багато хто вважає. Робилося це вкрай рідко, в самих нестандартних ситуаціях.

Чи знаєте ви, що піратського прапора не існує насправді? Чорне полотно, прикрашене черепом і кістками, має масу інтерпретацій. Раніше, до появи піратства, підняття такого прапора на кораблі свідчило про те, що на борту розвивається якась епідемія.

Коли ж піратство стало процвітати, вони використовували його для відлякування ворогів і піднімали виключно перед самим нападом. Таким чином, пірати спочатку просто тиснули на психіку. І, безумовно, це мало свої плоди.

Цікаві факти про піратівІснує міф про пияцтво. Насправді ж піратам заборонялося пити під час завдання. А ось поласувати ромом на суші і відсвяткувати чергову перемогу — було святим. Там то вже ніхто не стежив за кількістю випитого.

Ще один піратський міф є і про чорні пов’язки. «Одноокі» пірати насправді не мали проблем із зором і перев’язували собі око зовсім для інших цілей. Так, на кораблі було досить темно. А спускаючись туди з перев’язаним одним оком, пірати могли швидше адаптуватися до такого світла і без сильної напруги для зору.

Можливо, хтось думає, що піратів більше немає. Це помилка. І пірати, і капери — всі вони процвітають і живуть «розкошуючи». Нічого сильно не змінилося з часів їх перших нападів. Хіба що з’явилися нові види зброї, а значить — і методи нападу стали більш витонченими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *