Цікаві факти про подарунки

  • В Іспанії поширена незвичайна традиція дарувати до Різдва дивні сувенірні скульптури – Каганер. Ці подарунки представляють собою маленькі фігурки чоловічків у процесі дефекації. Вважається, що подібні зображення какао людей приносять удачу і достаток в будинок.
  • У Німеччині поширений звичай, згідно з яким чоловік, відчуває свою провину перед дружиною, даруючи їй який-небудь дорогий подарунок. Примітно, що такі подарунки носять назву Drachenfutter, що в перекладі на українську мову означає «Їжа для дракона».
  • У 1945 році посол США отримав від радянських школярів в подарунок панно з дерева, що має форму герба його країни. Однак, крім краси, цей подарунок включав в себе захований підслуховуючий пристрій, за допомогою якого радянські спецслужби могли вільно прослуховувати всі секретні розмови посла.
  • У 1886 році Франція зробила США найбільший подарунок за всю історію. Американці отримали в дар від французів символ своєї країни – Статую Свободи.Цікаві факти про подарунки
  • У Стародавній Персії було прийнято дарувати молодятам на весілля шахи.
  • В День Святого Валентина японські жінки підносять в дар своїм коханим подарунки з темного шоколаду. У відповідь на це японські чоловіки в Білий День (чотирнадцятого березня) обдаровують своїх подруг солодкими сюрпризами з білого шоколаду.
  • В Ірані існує звичай, згідно з яким наречений повинен піднести своїй нареченій подарунок – «магріє». У перекладі це означає подарувати свою любов. Зазвичай магріє включає в себе віллу, квартиру або більшу суму грошей. У відповідь наречена повинна піднести своєму обранцеві перстень або весільний костюм.
  • У багатьох європейських країнах, таких як Англія, Канада, Нова Зеландія і Австралія існує спеціальне Свято Подарунків, яке святкується 26 грудня. В цей день жителі цих країн підносять друзям і близьким маленькі, красиво упаковані, сувеніри та солодощі.
Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *