Цікаві факти про Португалію

Португалія, або Португальська Республіка, як правильно її називати, знаходиться на південному заході Європи. Чим багата ця країна, що незвичайного і цікавого твориться там.

Представляємо цікаві факти про Португалію.

1. Статус республіки Португалія отримала в 1910 році після революції.

2. Найдовший європейський міст Васко-да-Гама знаходиться в столиці Португалії, Лісабоні.

3. У 1755 році Лісабон зазнав найсильнішого землетрусу, який знищив столицю до витоків. Змогли відновити її тільки до кінця XVIII століття.

4. Кордон Португалії, який існує з 1294, найдавніший. З тих пір і до цього дня він незмінний.

Цікаві факти про Португалію5. Цікавий факт існує про те, як жителі Португалії святкують Новий Рік. Їх звичай відмінний від нашого. Замість келиха шампанського і спаленого папірця всередині, вони з’їдають 12 виноградинок, кожну на бій курантів.

6. У португальських сім’ях «балом» правлять жінки. Чоловіки за своєю натурою дуже темпераментні і кожен вважає своїм «обов’язком» обговорити «з ніг до голови» свою перелюбну.
Мабуть, це від нестачі влади над слабкою статтю.

7. Португальський народ досить повільний, розмірений і шалено романтичний. У них навіть є пісня — фаду, національне «надбання», що повністю відбиває їх особистості.

Цікаві факти про Португалію8. З XIX століття в Португальській Республіці є традиція «спалювати стрічки». Належить така до молодіжної ніші, коли вони закінчують ВНЗ. Всі вже «не студенти» збираються на головній площі і палять стрічки, якими були обв’язані їх книги. А наступного дня ця подія прикрашає всі письменницькі видання.

9. Віддати борг країні тут не обов’язкове діяння. Але от побувати на лекційних заняттях з оборони — важливо і потрібно.

10. Португальці небайдужі до морепродуктів. І поїдають «морських звірів» разом з головами.

11. Важливим фактом залишається відзначити і те, що ні освіта, ні медицина не є «коником» цієї країни. Цьому тут не надають такого значення. Чому — факт незвіданий. У всьому іншому ж — доступність, відкритість та доброзичливість городян вам забезпечена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх