Цікаві факти про школу

Кожен з нас із захватом згадує шкільні роки. Перерви, домашні завдання, перша закоханість, хуліганство — все це було в житті будь-якого школяра. В цей же час ми дізнаємося багато нових знань та особистостей. Але от цікаво, а, приміром, якими були в школі той же Ейнштейн чи Сильвестр Сталлоне.
Вашій увазі ми представляємо список найцікавіших фактів про школу:
1. А ви знаєте, що такі великі уми людства як Чарльз Діккенс, Томас Едісон, Марк Твен, Ноель Ковард не закінчували навіть початкових класів.
2. Найголовнішою подією учня — канікули. Всі чекають їх з нетерпінням. Але от школярі 19 століття не могли радіти, як нинішні діти. Адже, по суті, у них майже ніяких канікул і не було. Ті, хто жив у місті відправлялися на тижневі канікули після трьох місяців навчання. А для сільських дітей відпочинком вважалася поїздка додому для збору врожаю.
Цікаві факти про школу3. А ось американські школярі, як і всі інші, мабуть більше люблять дивитися передачі, ніж вчитися. Адже в середньому вони витрачають 14 тисяч годин на їх перегляд, а от на навчання на дві тисячі годин менше.
4. А ось успішність і поведінка в школі зовсім не говорить про те, що дитина буде успішною або навпаки. Адже сьогодні є безліч прикладів, де всім відомі школярі доставляли безліч турбот і проблем своїм вчителям. Наприклад, Білл Гейтс, ще будучи підлітком, зламав комп’ютер в школі. Крім того, він отримав доступ до секретної інформації. Швидше за все, ви думаєте, що його суворо покарали за це. А ось і ні. Комп’ютерний центр в Сіетлі взяв його на роботу, щоб він перевіряв їх програми.
5. Всі знають про великого винахідника Т. Едісона, але мало кому відомо, що його відправляли додому з запискою про те, що він гальмо. А все тому, що він був звичайною «чомучкою», що і вивело з себе вчителя.
6. А ось Аль Капоне і Джон Траволта кинули навчання ще в підлітковому віці.
Цікаві факти про школу7. Сьогодні Стів Джобс є відомою і шанованою особистістю. Але мало хто знає, що багато вчителів скаржилися на його непосидючість і хуліганство.
8. Не відрізнявся зразковою поведінкою і Сильвестр Сталлоне, адже його вигнали з понад десятка шкіл.
9. А ось Джек Ніколсон, мабуть, дуже любив пожартувати в школі, адже не дарма його порівнювали з клоуном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *