Цікаві факти про Венецію

Місто надій і очікувань; місто, де теплота почуттів загострюється до невпізнання; місто, де мріє побувати кожна дама, а кожен чоловік вважає свої обов’язком звозити її туди. Прекрасне місто Венеція, розташоване у північній частині Італії, чекає всіх, хто хоче втілити всі свої мрії і вдихнути неповторний запах любові.

Найцікавіші факти про Венецію ми розповімо Вам, перш, ніж ви поїдете туди.

1. Чи знаєте ви, що Венеція, по суті, складається з двох частин, портової та культурно-історичної? Ці два «невеликих містечка» з’єднуються в один міст і все це перетворюється на Велич міста.

2. Чи можете ви собі уявити, що десь не існує каналізації? І це саме тут, у місті Венеція. Так, всі відходи просто змиваються в проходячі канали приливами води. Тому, власне, така професія, як «сантехнік» тут взагалі відсутня.

Цікаві факти про Венецію
3. Голуби — справжнє надбання Венеції. Але погодувати цих пташок ви зможете тільки на одній площі — Сан-Марко. Якщо ж ви зважитеся це зробити в іншому місці, доведеться викласти кругленьку суму, в якості штрафу.

4. Дуже незвичайним фактом є і те, що насіння, призначене для голубів, тут мають право продавати тільки при наявності ліцензії на нього.

5. Кожен другий мріє приїхати в це місто хоча б один раз у житті. І щороку якихось 15 млн людей «зайвих» мешкають відрізок часу у Венеції. А все це ми, туристи.

6. Магазинів сувенірної продукції тут безліч. Близько 450 таких знаходяться у Венеції.

7. Символом Венеції є, безсумнівно, гондоли. Управляти нею може тільки одна людина і, здебільшого, це завжди чоловік. Однак, і тут не обійшлося без «жіночої руки».
З 425 гондольєрів, які існують на узбережжі, є дама-гондольєр. Варто було їй цього не малих зусиль — більше 10 років вона домагалася мети. І, таки, змогла.

8. Чи знаєте ви чиєю батьківщиною є Венеція? Казанова, Вівальді та Марко Поло були народжені саме тут.

Постійно «йде до дна» місто чекає вас для того, щоб ви змогли потонути в його «водних» обіймах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх