Цікаві факти про волейбол

Небагато людей на планеті, які не знають такий вид спорту, як волейбол. Більше століття з хвостиком пройшло з того моменту, як стали грати в цю гру.

Представляємо цікаві факти про волейбол.

Волейбол зародився в сполучених штатах. Так в 1895 році в одному з коледжів викладач фізичної культури запропонував своїм учням пограти в «літаючий м’яч». З тих пір пройшло багато років, «літаючий м’яч» змінився на «волейбол» і прийняв світові масштаби гри.

Близько одного мільярда всіх людей на планеті грають саме у волейбол. І це не рахуючи професіоналів.

Цікаві факти про волейболПодача м’яча професіоналом, дозволяє розвинути швидкість останнього до 130 км / год.

Всі ми знайомі з фільмом «Ізгой», де головний герой був волейболістом. Так, після виходу картини у світ, м’яч, яким грав головний актор, був виставлений на аукціон.

Це викликало шалений ажіотаж фанатів гри, і вони не поскупилися — більш ніж 18000 $ було віддано за таку «круглу іграшку».

У 1983 році був поставлений рекорд відвідуваності турніру з волейболу. Подивитися на «бій» між СРСР і Бразилією прийшло майже 100 000 чоловік.

Міжнародна федерація волейболу є однією з найбільших у світі. У неї входять 218 країн всієї планети, а існує вона з 1947 року.

Цікаві факти про волейболЦікаво що пляжний волейбол — це єдина гра, в яку грають не на час, а на результат. До речі кажучи, основна мета гри — зробити все, щоб м’яч не впав на землю.

Подача м’яча в стрибку встановилася в волейболі після матчу, що відбувся в 1894 році. Саме тоді, на Олімпійських іграх, бразильська команда постійно використовувала цей метод в грі. Така віддача дозволила зайняти їм друге місце і була прийнята в основні комбінації з м’ячем у волейболі.

На сьогоднішній день найбільший рекорд був встановлений корейською збірною з волейболу. Клуб «Самсунг Файр Блюфенгс» набрав 58 очок в ході гри в 2002 році. Цей корейський клуб є одним з найсильніших з волейболу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх