Цікаві факти про волосся і нігті

Цікаві та пізнавальні факти про волосся і нігті. Отже приступимо …
1. Скільки волосся випадає на день? У середньостатистичної людини в день випадає 60-100 волосинок. Інтенсивність випадання волосся може змінюватися в залежності від сезону року, хвороб, дієт, віку, вагітності.
2. Нігті на руках ростуть майже в 4 рази швидше, ніж нігті на ногах. Якщо ви помітили, що ви обрізаєте нігті на руках набагато частіше, ніж нігті на ногах, то вам це не ввижається.
3. Волосся жінок на половину тонше ніж у чоловіків. Діаметр волосся також коливається від раси і віку.
Нігті, які отримують більшість впливу і використовуються найчастіше ростуть найшвидше.
4. Одна людська волосинка може витримувати вагу в майже 100грам. Цей факт надає історії про Рапунцель правдивий вигляд.

Цікаві факти про волосся і нігті5. Ніготь на середньому пальці росте швидше ніж всі інші. Дивовижний факт, ніготь на найдовшому пальці росте швидше за інших, а ніготь на мізинці навпаки – повільніше.
6. У людини стільки ж волосся на квадратний сантиметр як у шимпанзе. Різниця в тому що людське волосся дуже маленьке і тонке, щоб його було помітно.
7. Блондинки мають більш густе волосся. Колір волосся визначає, наскільки щільно росте волосся на голові. Середня людина має 100 тисяч волосяних фолікулів, кожен з яких здатний виробляти 20 окремих волосків в перебігу життя людини. Блондинки у середньому мають 146 тисяч фолікулів, а люди з чорним волоссям, як правило, мають близько 110 тисяч фолікулів. Ті у кого каштанове волосся обросли в середньому на 100 тисяч фолікулів, а руді мають найменший густий покрив – близько 86 тисяч фолікулів.
8. Волосся на обличчі росте швидше, ніж будь-яке інше волосся на тілі. Якщо ви коли-небудь голили бороду, то вам швидше за все знайоме поява щетини вже через 5 годин після гоління. Якби середньостатистичний чоловік ніколи не збривав бороди, то до кінця життя вона досягла довжини в 9,14 метра. Для порівняння така довжина дорослої косатки.
Цікаві факти про волосся і нігті9. Тривалість життя людської волосини становить від 3 до 7 років в середньому. Хоча ви втрачаєте досить багато волосся щодня, вони насправді мають досить довге життя за умови, що їх не травмують фарбуванням, плойками і гарячою сушкою феном.
10. Ви можете втратити 50% всіх ваших волосся перед тим як ознаки облисіння будуть помітні іншим.
Бережіть ваше волосся і будьте здорові!

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *