Цікаві факти про ворон

Кар-кар-кар доноситься з воронячої зграї. Чим вони примітні, що люблять, як живуть і як будують між собою стосунки.
Про все привабливе і незвичайне розкажуть вам далі цікаві факти про ворон.

1. Суворо-чорний зовнішній вигляд цього птаха не говорить про те, що вони не люблять розважатися. Кататися в снігу, грати з усім тваринним світом — це їм до душі.

2. Ворони дуже розумні. Так, при небезпеці для їхніх діток, вони можуть кидати каміння з гнізд прямо на людей. Щоб не кортіло.

3. Спілкування між собою у ворон дуже цікаве. Вони інтерпретують «сказане» іншими членами зграї по дзьобу.

Цікаві факти про ворон4. Чорні птиці моногамні по природі. Виростаючи і покидаючи батьківський будинок, вони туляться з іншими воронами і шукають свою другу половину. А як тільки їх «жертва» знайдена — живуть разом до кінця своїх днів.

5. Термін, який може прожити ця пташка варіюється від 17 до 40 років. Все залежить від того, які умови будуть. Якщо її очікує неволя — то якраз там вона протримається по-максимуму.

До слова сказати, «замкнути» для ворон допомагає їм розвинути і мовні здібності. Так що, якщо птах у неволі, то і проживе років 40 і говорити, як дорослий папуга зможе.

6. Ворони дуже волелюбні пернаті. Однак, перебуваючи в неволі вони звикають до того, хто про них піклується. У свою ж чергу ці чорні пташки проявляють трепет і ніжність до такої людини. А, якщо на горизонті з’являється «ворог» — лютують і голосно кричать.

Цікаві факти про ворон7. Раціон харчування цих пташок дуже різноманітний. У їжі ворони невибагливі. А ось «напаскудити» іншим пернатим — це вони з радістю. Розорити чужі гнізда, вкрасти пару-другу відкладених яєць — це вони можуть.

8. Чи знаєте ви, що ворон і ворона — це не самець і самка одного виду птахів, а абсолютно різні види, що відносяться до одного сімейства — воронових.

9. А ще, знаєте, чому у нас перша асоціація про цих пташок — смерть і кладовище? Ці істоти харчуються падаллю, скажімо навіть так — саме ця їжа одна з їхніх улюблених.

10. Дослідження проведені американськими вченими показали, що ворони здатні легко вирішувати логічні завдання рівня розвитку 5 річної дитини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх