Цікаві факти про жінок

Жінки дуже оригінальні і багатогранні. У кожної є своя особливість, родзинка, яка притаманна тільки їй. Це може бути що завгодно: зовнішність, досягнення, манера розмовляти, звичка, хобі. Все це робить її схожими на інших і додає неповторності. Але все ж, незважаючи на те, що всі жінки, безсумнівно, унікальні, є те, що їх об’єднує.
Отже, давайте ж ближче розглянемо найцікавіші факти про жінок:
1. Якщо ви помітили у своєї дочки, що її безіменний палець більше вказівного, сміливо можете віддавати в спортивну секцію, так як вченими було доведено, що дівчатка, що володіють такою особливістю, можуть домогтися успіху в цій галузі.
2. Багато дівчат комплексують з приводу своєї зовнішності. Саме тому вони починають збиратися на побачення ще за кілька годин, але згодом спізнюються. І з цієї ж причини вони ніколи не вийдуть на вулицю без макіяжу, навіть якщо потрібно просто винести сміття.
Цікаві факти про жінок3. Коли ви знайомитеся з дівчиною, знайте, що для неї кожна закоханість — це любов всієї її життя. Крім того, вона вже все розпланувала заздалегідь, ще в дитинстві, яке у вас буде весілля, скільки дітей, які імена у них будуть, які штори вішати на кухні і т.д.
4. Найголовніший ворог жінки — це її поганий настрій. У цей час причиною сварки може бути як те, що ви заговорили з нею, так і те, що ви неуважні до її проблем.
5. А чи знали ви те, що шия жінки дуже гнучка. Саме тому, коли їх хтось кличе, вони повертають тільки голову.
Ці особливості притаманні практично всім дівчатам. Але є й ті, якими володіє одна тільки одна жінка на весь світ. Давайте ж ближче познайомимося з такими представницями прекрасної статі:
1. Всі знають, що жінки дуже люблять поговорити, але от самою балакучою офіційно визнана — Фран Кероу, яка могла вимовити 585 слів за хвилину.
Цікаві факти про жінок2. Багато дівчат мріють про великі красиві груди. Проте ось дванадцятирічна мешканка Китаю Тін Чжафен навпаки зробила операцію по її зменшенню, адже її груди важила близько 10 кг.
3. Офіційно визнано, що баскетболістка Світлана Панкратова володіє самими довгими ногами, їх довжина понад 130 см., а самою низькою жінкою вважається Мардж Бестер. Її зріст складає — 55 см.
4. А ось повідати про життя з 60 чоловіками може Тереза Ваух. Саме стільки подружжя у неї було одночасно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх