Дивні здібності людини

1. Вім Хофф – особистість, знаменита на весь світ. 48 – річний датчанин почувається комфортно при великих мінусових температурах, плаває у водах Арктики. Здавалося б, це згубно позначається на організмі людини. Але ні. Знайти відповіді на незрозумілу реакцію організму цієї людини лікарям так і не вдалося. При цьому Хофф абсолютно не скаржиться на своє здоров’я.

2. Жителька Англії, Кей Андервуд, як тільки відчуває сильні емоції, відразу непритомніє. Найменші ознаки страху, чи гніву або простого сміху – і дівчинка позбавляється почуттів. Не рідко трапляється, що юна дівчина може непритомніти до 40 разів за день.

3. Наступна жінка з нашого списку має неймовірну пам’ятть. Вона пам’ятає абсолютно все, що бачила за останні 25 років. Вона може без проблем описати, наприклад, перехожого, якого побачила по дорозі в магазин 7 червня 1988, при цьому згадуючи найменші деталі. Вона так само пам’ятає марки і номера машин, на яких хоч на секунду затримався її погляд.

4. Містер Перрі, житель Великобританії, страждає від липодистрофії – це хвороба, в ході якої у людини відсутній підшкірний жир. 59 – річний чоловік їсть все, що бажає: торти, жирну їжу. При цьому не поправляється ні на грам. Організм чоловіка моментально спалює жири і шкіра дуже щільно обтягує м’язи. Це створює людині масу незручностей і неприємні відчуття. У ранньому дитинстві чоловік був повним хлопчиком, але коли йому виповнилося 12 років, він за одну ніч схуд, та так сильно, що які б спроби він не вживав поправитися, все закінчувалися невдачами.

5. Ламб Ретт – трирічна дитина – страждає рідкісною аномалією – синдромом Кіарі. З моменту свого народження хлопчик не тільки не закрив очі, але і не заснув ні на одну хвилину. Дитячий мозок сильно деформований, пошкоджені міст і стовбур, вони затиснуті всередині хребетного стовпа. Ці відділи мозку, як відомо, відповідають за дихання, мову і сон людини.

Дивні здібності людини6. Деббі Берд, жителька Англії, страждає алергією. Здавалося б, що в цьому незвичайного. Але вся справа в тому, що алергія у неї на високочастотне випромінювання, а так само на радіохвилі. Такі звичні нам речі, як мобільний телефон, інтернет, мікрохвильовка, радіо, відразу викликають у жінки висип по тілу, а також сильні такі набряки обличчя та повік, при яких вони стають практично в три рази більше.

7. Сара Кармен, 24-річна жителька Великобританії, страждає синдромом постійного статевого збудження. Дівчина за день відчуває близько 200 оргазмів. Їх викликають будь-які коливання: поїздка в транспорті, їзда на велосипеді, загалом, будь-які вібрації. Такий спосіб життя приносить дівчині одні страждання.

8. Ешлі Морріс, підліток, який проживає в Мельбурні, не може дозволити собі ні прийняти ванну, ні навіть освіжитися в душі. Їй взагалі заборонені будь-які контакти шкіри з водою. Дівчина страждає від алергії на воду і крапля води або навіть поту призводить до сильної висипки. Лікарі кажуть, що Ешлі страждає від рідкісної форми алергії, яка називається водяна кропив’янка. У всьому світі таких випадків зафіксовано всього декілька.

9. Кріс Сендс, чоловік, житель Лінкольна, протягом 20 років безперервно гикає. Навіть у сні чоловік не знає ні хвилини спокою від гикавки. Що тільки не робив Кріс: займався йогою, лікував гикавку медикаментозно і народними засобами, навіть вдавався до допомоги гіпнозу, але проблема так і залишилась.

10. Наталі Купер зацікавила всю медицину. Організм 17 – річної дівчини не в змозі перетравлювати їжу, взагалі ніяку, крім Tic – Tac. За один день дівчина, щоб не страждати від голоду, повинна вживати не менше 900 000 драже.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *