Дивовижне місто в скелі

Ми звикли до звичайного місцю розташування міст. Однак, в Іспанії, в провінції Кадіс, розташовується місто під назвою Сетеніль-де-лас-Бодегас. Раніше в цьому місті перебувало підприємство SetenildelasBodegas, яке спеціалізувалося на виноробстві, що і послужило теперішньому назві міста. В цьому місці можна побачити дивовижні будинки, пофарбовані в сніжно-білий колір. Але, ні це саме примітне. Цікаво і незвично те, що це місто розташоване всередині скелі. Споруди і будинки розміщуються прямо в штучно розширених скелях, а зовнішні стіни добудовували вручну. Містечко омиває річка під назвою Ріо Трехо.

У старі часи це місце було укріпленим мавританським містом. Під його контролем перебувала дорога до річки Ріо Трехо. На території сучасного міста до нашого часу зберігся замок, який був побудований в 12 столітті, ще за часів правління Альмохадів. Назва міста виникла приблизно в 15 столітті. В цей час до мигдальних і оливкових гаїв християнські поселенці додали великі плантації виноградників. На сьогоднішній день в Сетеніль-де-лас-Бодегас все ще процвітають гаї оливок і мигдалю, а ось виноградники пропали. Їх знищили комахи в 1860-х роках.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *