Категорія : Фінанси

15 записів

Цікаві факти про мікрокредитування в Україні
Мікрокредитування в Україні набуло широких масштабів. Багато мікрофінансових організацій розробили гнучку систему пропозицій — це обумовлено високим рівнем попиту в суспільстві. Фінансові експерти відзначають, що в останні роки динаміка отримання невеликих кредитів зросла.
Страхування ОСАГО (автоцивілка)
Поліс страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО) є обов’язковим при водінні. Відсутність поліса ОСАЦВ, згідно з Правилами дорожнього руху, кваліфікується як серйозне порушення, карається накладенням штрафу і складанням протоколу про адміністративне правопорушення.
Як оплатити штраф ДАІ в Україні?
Для тих, хто порушує правила дорожнього руху вперше, оплата штрафу може стати справжньою проблемою. Навіть «досвідчені» правопорушники іноді стикаються з проблемою необхідності зарахування платежу і погашення заборгованості. Однак способів, як оплатити штраф ДАІ, сьогодні досить багато.
Цікаві факти про bitcoin
Чи відомо вам, що більше 92% всіх фінансових експертів світу в перші роки появи біткоїни визнавали його абсолютно безперспективним платіжним засобом? Проте, ось уже майже 10 років ця криптовалюта продовжує не тільки постійно вдосконалюватися, а й бити все нові рекорди за своєю вартістю. Але якщо задуматися, то що цікавого нам відомо про нього насправді? А далі ви як раз і прочитаєте цікаві факти про біткоїни, які значно розширять ваші пізнання про цифрову валюту.
Податки є найважливішою складовою економіки будь-якої країни, за рахунок яких і існує сама державна система. Звичайно, мало кому приємно віддавати певну частину своїх доходів, але все ж цю необхідність дійсно важко заперечити. Ще сам Бенджамін Франклін говорив, що в цьому житті немає нічого неминучого за винятком лише однієї смерті і податків. Але незважаючи на те, що ця тема є досить діловою і серйозною, в історії оподаткування, яка налічує вже далеко не одне століття, можна знайти масу цікавих і вельми дивних відомостей. А про цікаві факти про податки ви якраз зараз і дізнаєтеся.
Перша згадка про пенсію було виявлено в архіві Паризької рахункової палати і відноситься до другої половини XV століття в період царювання Людовика-XI. У ті часи вироблялося щорічне перерахування грошових коштів першому камергеру короля Англії Вільяму Гастінгсу і іншим сановникам Великобританії. В іншому, сьогодні такі перекази назвали б хабарем, ніж пенсією.
Колишнього міністра фінансів Теодора Вайгеля називають «батьком євро». Щодо «батька євро». це не перебільшення, а вже історичний факт: в далекому 1992 році в нідерландському Маастріхті Тео Вайгель від імені уряду ФРН підписав договір про європейський валютний союз, а в грудні 1995-, виступаючи з доповіддю в Єврораді, запропонував назвати «гроші майбутнього» євро.
Першими установами, які брали на зберігання гроші і цінності, були храми. Приміром, жителі древніх Афін тримали свої заощадження в храмах Акрополя, а середньовічні європейці нерідко зберігали гроші в монастирях. Слово «банк» має італійське походження. Словом Банко (в перекладі з італійської — лава, стіл, лавка) в XV-XVI ст. у Венеціанській республіці називали лавки, на яких міняйла і лихварі розкладали монети і ділові папери. Якщо лихвар розорявся і не міг виплатити гроші за своїми платіжними зобов’язаннями, то цю лавку ламали об його ж голову. Від італійського Banco Rotto («зламана лава») відбулося сучасне слово «банкрут».
Кредит онлайн без карти в Україні
Кредит онлайн без карти можна оформити за 15 хвилин і отримати кредит готівкою в той же день подачі заявки в відділеннях компанії. На жаль, з фінансовими труднощами стикаються багато людей. І не у всіх є родичі, друзі, у яких можна позичити гроші. Іноді робити цього не хочеться. Можуть виникнути незаплановані витрати, коли зарплата ще нескоро, певні непередбачені обставини. Тоді найбільш оптимальним варіантом залишається звернення до компанії, яка допоможе з кредитом до зарплати або на більш тривалий термін.
Як взяти кредит без відмови
Взяти онлайн кредити без відмови і перевірки на карту миттєво на банківську карту або готівкою цілодобово зараз в Україні цілком можливо. Кожен розуміє, що теоретично не буває кредитів без відмови. Особливо в разі отримання кредитів без довідки про доходи та поруки. Залежно від конкретної фінансової установи, відсоток відмов може становити від 30 до 70 одиниць. Навіть якщо заявка на оформлення кредиту заповнена ідеально, це зовсім не гарантує позитивного рішення банку. Найприкріше, що відмова відбувається навіть без пояснення причин.
Наверх