Курка Майк живе без голови

Курка жила без голови півтора року.
У 1945 році американський фермер Ллойд Олсен вирішив зарубати курку до вечері. В курнику він вибрав півня на прізвисько Майк, зловив і поніс його на страту. Після невдалого, а може і вдалого, удару сокирою, чоловік відпустив обезглавненного півня. Однак навіть через 20 хвилин потому той не помер. Цей факт спантеличив навіть бувалого фермера.
Як виявилося чоловік відрубав півню більшу частину голови, залишивши тільки одне вухо, однак це не завадило йому вижити. Незабаром поповзли чутки про курку живучу без голови. Ллойд годував півня з піпетки прямо в горло, більше того Майк самостійно намагався нагортати їжу. Незабаром фермер відвіз чудо-півня в університет штату Юта в Солт Лейк Сіті для того щоб вчені могли досліджувати цей незвичайний факт життя з відсутньою більшою частиною голови.

Курка Майк живе без головиСкептично налаштовані вчені встановили, що лезо сокири практично не пошкодило яремну вену, а утворився згусток крові не дозволив Майку померти від кровотечі. Більш того, у півня крім одного вуха залишилася ще більша частина стволового мозку, який відповідає за рефлекси, що в свою чергу пояснює цілком нормальну поведінку півня після обезголовлювання.
Протягом наступних півтора років чоловік подорожував з півнем по виставках, заробляючи по 25 центів з людини за можливість споглядати живу курку без голови. Однак незабаром знаменитий півень Майк помер в результаті задухи, так як Ллойд забув взяти з собою піпетку для того щоб прочистити дихальні шляхи півня.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *