Категорія : Людина

86 записів

Гороскоп по всім знакам зодіаку
2020 рік за східним календарем буде роком Білого Сталевого Щура. Цей знак починає новий 12-річний цикл китайського гороскопу і саме тому рік Щура вважається значущим абсолютно для всіх знаків як східного, так і західного зодіаку. Білий Щур оцінить заслуги всіх знаків зодіаку за минулі 12 років і роздасть кожному нові завдання на майбутній цикл гороскопу. Попереду нас чекає рік, в який необхідно намітити плани на найближчу дюжину років, прокласти маршрут до нового прекрасного і щасливого життя. Гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку і року народження допоможе вам подружитися з Білим Сталевии Щуром та максимально реалізувати все задумане в новому році. Гороскоп 2020 року — що чекати в рік Білого …
Імена дівчаток 2020 красиві і рідкісні дівчаткам
Навряд чи хтось із батьків або бабусь з дідусями, бажає новонародженій доньці або внучці чогось іншого, крім добра і щастя, щоб вона виросла доброю і порядною, чуйною і вдячною своїм батькам, а в житті все у неї склалося якнайкраще . Напевно все так і відбувається, ми бажаємо на світ маленькій принцеси тільки всього найкращого, а перша наша задача, це дати їй ім’я і причому не просте, а те з яким вона піде по життю і яке прикрасить її, допоможе долати життєві труднощі, дасть їй впевненості в собі і своїх можливостей, додасть їй шарму і елегантності, буде відповідати її внутрішньому стану.
Цікаві факти про гіпноз
У цій статті ми розповімо вам цікаві факти про гіпноз, які ви, ймовірно, не знали. Перевірте, може  ви вже загіпнотизовані!
Сьогодні мало хто не чув про ендорфіни — речовини, які стали одними з так званих гормонів радості. Вони виробляються в головному мозку і володіють унікальними властивостями — можуть впливати на емоційний стан людини, зменшувати фізичну біль. Вважається, що їх дія в чомусь схоже з впливом наркотичних речовин. Цікаві факти про ендорфіни допоможуть дізнатися про них більше.
Вчені зауважують, що все частіше люди страждають від короткозорості, так як через сучасні технології зростає навантаження на очі. Однак у цій тенденції є винятки. Які саме, розкажуть цікаві факти про гостроту зору. 
Типи темпераменту та їх психологічна характеристика
Кожна людина постійно робить якісь дії. Але втілює вона їх в життя не просто так, а завдяки своїм внутрішнім позивам, почуттів, думок. Однак дуже часто важко зрозуміти це стан душі, що змушує людей вести себе саме так, а не інакше. І все ж в більшості випадків пояснити поведінку конкретної особистості в конкретній ситуації можна, оперуючи таким поняттям як темперамент. Так що таке темперамент, і чому він є визначальним?
Ну ось і закінчилися літні канікули і настала пора знову гризти граніт науки і йти в школу. Така доля людини. Шкільна пора — це найяскравіші спогади з життя і іноді так хочеться повернути їх, щоб заново все це пережити. Ну да ладно, раз сьогодні перший навчальний день, то ми розповімо вам цікаві факти про 1 вересня, які змогли для вас підібрати.
М’язи — це основа тіла, що надає нам можливість рухатися, виражати емоції і виконувати різні дії. Незважаючи на те, що це всім відомо, не кожна людини знає, що існує безліч цікавих фактів про м’язи.
Знаменитий американський програміст, підприємець і один з розробників і засновників соціальної мережі Facebook Марк Елліот Цукерберг народився 14 травня 1984 року в місті Уайт-Плейнс, недалеко від Нью-Йорка. Ця людина стала наймолодшим доларовим мільярдером в історії. Цікаві факти про Марка Цукерберга розкажуть більше про його життя і діяльність.
Люди фліртують, щоб зблизитися або висловити сексуальну зацікавленість. Флірт — універсальна і невід’ємна форма людської взаємодії. Флірт — це серія невербальних і вербальних дій, призначених для вираження інтересу або потягу до іншої людини. Це грайливе, невинне і іноді несвідома поведінка. Флірт пов’язаний з використанням і читанням мови тіла.
Наверх