Маловідомі факти про Китай

Багато людей мало що можуть розповісти про країну, в якій живуть. Так що не дивно, що багато фактів про Китай з цієї статті здадуться неймовірними.

1. Приблизно 1 мільйон жителів Китаю живе на один долар в день.

ув'язнені

2. Ув’язнених в Китаї страчують в 4 рази більше, ніж в будь-якій іншій країні світу.

3. Яодун — назва печерних будинків в Китаї. В таких оселях живе приблизно 30 мільйонів людей. Ця кількість на багато більше, ніж усе населення Австралії.

4. В Сполучені Штати Америки в 1973 році уряд Китаю запропонувало перевести 10 мільйонів своїх жінок. Ця пропозиція була зроблена з метою ліквідації демографічної кризи.

пробка в Шанхаї

5. Найдовша пробка була зафіксована в Китайському місті Шанхаї. Вона тривала 12 днів і тягнулася на відстані 99 кілометрів. Також ви можете прочитати цікаві факти про Китай.

гуси замість собак

6. Поліція Китаю нерідко замість собак використовує гусей. Ці птахи не тільки володіють чудовим зором, але і відрізняються особливою агресивністю.

голка

7. Для того щоб військові в Китаї весь час тримали голову не тільки високо, але і рівно, до їх комірника прикріплюють голку, яка практично впирається в шию.

8. Офіційної релігії в Китаї немає. Але, не дивлячись на це, близько 54 мільйонів жителів — християни.

9. Китай, як жодна інша країна, забруднює атмосферу різними викидами. Ці викиди через Тихий океан досягають Сан-Франциско, тим самим на 1/3 ще більше забруднюють американське місто.

10. За рік у цій країні в їжу вживається приблизно 4 мільйони кішок.

11. В Пекіні настільки забруднене повітря, що вдихання його прирівнюється до викурювання 21 сигарети в день!

12. У Китаї були розкриті деякі промислові організації, які виготовляли такий продукт, як тофу з різних побутових стоків, а так само в козячій сечі вимочували м’ясо.

13. Знаменитий google пов’язаний партнерством з світовими компаніями звукозапису лейблами. Завдяки цьому населення Китаю має можливість качати музику абсолютно безкоштовно.

вчення поліції

14. Під час навчання майбутніх поліцейських Китаю вчать марширувати з піднятими руками на певній висоті. Для цього до жердин прив’язують дріт.

Маловідомі факти про Китай

15. В Дунянь, місті в Китаї, особливий делікатес — яйця, які варяться в … сечі хлопчиків — незайманих.

16. За один рік жінки Китаю роблять приблизно один мільйон абортів, якщо повинна з’явитися на світ дівчинка. Новонароджених маляток кидають сотнями. Це пов’язано з політикою однієї дитини …

17. Знамениті Playstation — ігрові приставки — на території Китаю строго заборонені.

18. У Китаї не прийнято відвозити з собою їжу з Макдоналдса, якщо її купили з машини. Китайці заходять з покупкою в заклад і вживають їжу там.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх