Мозок чоловіків зменшується від перегляду порнографії

Дослідження показали, що мозок чоловіків, які регулярно дивляться порнографію, насправді не тільки зменшується мозок в розмірах, але ще й спостерігається притуплення реакції на сексуальну стимуляцію. Варто відзначити, що це були перші дослідження, які виявили прямий зв’язок між порнографією і шкодою для здоров’я. Вчені мають цьому пояснення. Справа в тому, що ті чоловіки, які переглядають відео порнографічного характеру, народжені з певним типом мозку.

Як говорилося раніше, перегляд порнографії, впливає на розмір мозку чоловіків. Такий висновок зробила автор дослідження, Симона Кун. Так само доведено, що ніякої зміни в самій роботі мозку при перегляді відео такого характеру не викликає. Ті представники сильної статі, які народжені з меншим Стріатум – частина головного мозку, яка безпосередньо пов’язана з оцінкою одержуваної нагороди – швидше за все і будуть любителями відео «для дорослих».

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *