Найцікавіші факти про любов

У цій статті ви дізнаєтеся найнеймовірніші факти про найпрекрасніше людське почуття – цікаві факти про кохання.
1. Справжня любов приходить до більшості людей до шлюбу тільки один раз.
2. Учені обстежували молодих людей, студентів, яких тільки що кинули кохані. В результаті медичні прилади показали дуже високу активність тієї частини мозку, яка відповідає за фізичну біль.
3. Після закінчення відносин у людей часто виникає почуття, яке називається «любовна фрустрація». Саме воно змушує любити коханого більше, ніж до розриву.
4. Всіма улюблене слово «любов» походить від санскриту «lubhyati», що означає «бажання».
5. На підсвідомому рівні чоловікам європейських країн імпонують жінки, окружність талії у яких дорівнює 70% окружності їх стегон.
6. Існує незвичайна і дуже рідкісна хвороба – гіпопітуїтаризмом. При якій людина ні фізично, ні емоційно не може відчувати любов і закоханість.
7. Цікаві факти про кохання стосуються також вірувань наших предків. Так, у більшості країн нашої планети обручку дружини носять на безіменному пальці, на лівій руці. Такий звичай пішов з давніх часів, а саме – з Стародавньої Греції. Саме там існувала думка, що через цей палець проходить «вена любові», ведуча до серця.
8. Амур (або Ерос), символ любові, стався від Хаосу, тобто зяючою порожнечі, і являє собою сили бажання і любові.
9. Як стверджують психологи, люди часто закохуються в тих, хто нагадує їм батьків. А саме – маму чи тата, з якими ще з дитинства або підліткового віку залишилися невирішені проблеми. Тобто людина підсвідомо прагне вирішити питання вже в зрілому віці.
10. Дослідження показали, що ризик виникнення закоханості між жінкою і чоловіком в екстремальній ситуації набагато вище, ніж у звичайній, наприклад, в офісі або на вулиці.
11. Вчені стверджують, що довгий і романтичний період залицянь є запорукою такого ж довгого спільного життя. А ось, як показує практика, пристрасні і бурхливі стосунки спочатку часто закінчуються розривом.
12. Щоб відчувати себе коханою, жінці важливо спілкуватися зі своїм партнером обличчя до обличчя. Чоловіки ж відчувають емоційну близькість у тих випадках, коли вони грають, працюють, читають, сидячи поруч з коханою.
13. Чоловік більш терпимий, ніж жінка тоді, коли шукає партнерку для коротких відносин. Якщо ж він підбирає майбутню дружину, тоді стає прискіпливіше.
14. За статистикою, зібраною з усього світу, середній вік чоловіка в шлюбі – на три роки старший його дружини.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *