Найдорожчі сигарети

Поняття «модні» і «престижні» сигарети з’явилися не так давно. Ще пару десятиліть тому мало б хто звернув увагу на марку ваших сигарет.

Проте останнім часом впливові люди світу всіляко намагаються показати і висловити свою перевагу. «Гонка за престиж» торкнулася алкогольних напоїв, які за вартістю дорівнюють яхтам і не поступаються в ціні розкішним будинкам. Зараз аналогічну ситуацію можна простежити і з сигаретами.

Treasurer – найдорожчі сигарети

Англійська компанія-виробник ексклюзивних марок сигарет, тютюну та аксесуарів «Chancellor» створила спеціально для сильних світу сьогодні сигарети класу люкс. Так і з’явилися найдорожчі сигарети під назвою «Treasurer».

Які найдорожчі сигарети? - Treasurer

Які найдорожчі сигарети? – Treasurer

Навіть назва сигарет дає зрозуміти, що розраховані вони на певну категорію людей, у яких постійно шарудить в гаманці. «Treasurer» з англійської перекладається як «скарбник». Пачка таких сигарет коштує рівно 24 євро. А за тиждень компанія випускає обмежену партію – всього 2,5 тисячі пачок.

Плюс до всього, далеко не всім курцям можна придбати сигарети «Treasurer». Продавати їх мають права тільки в 40 містах світу і тільки в спеціальних магазинах. В принципі, це зрозуміло, адже далеко не кожен може собі дозволити навіть одну таку сигарету. Коштує вона 1,5 євро за штуку або приблизно 80 гривень. У підсумку виходить, що середньостатистичному курцеві дешевше буде відмовитися від шкідливої ​​звички, ніж розщедрюватися на найдорожчі сигарети.

Найдорожча пачка сигарет

Найдорожча пачка сигарет

Варто відзначити, що компанія для найвитонченіших курців змогла собі дозволити шикарну продукцію, використовуючи отриманий досвід і знання.

«Ми – компанія, що випускає розкішну, ексклюзивну продукцію і тому у нас немає конкуренції», – говорить керуючий компанії «Chancellor Tobacco» Макс Ірвін.

І саме тому виняткові сигарети «Treasurer» стали ознакою розкоші і вищого класу. До того ж, представники компанії стверджують, що їхній продукт якраз «призначений для тих, хто може і хоче дозволити собі розкіш». Виробники відзначають, що вони враховують кожну дрібницю і звертають увагу на кожну деталь. Для «Treasurer» використовується абсолютно нова філософія упаковки для тютюну. Вона сама трактується як витвір мистецтва. І це цілком можна розглядати як куріння із задоволенням.

 Найкращі сигарети - Treasurer

Найкращі сигарети – Treasurer

Виробники упаковують сигарети «Treasurer» в бляшану коробку з кришкою і заокругленим денцем. Свою ідею для упаковки англійці запозичили у автомобілебудування. Там, за законами аеродинаміки, для швидкості необхідні не чіткі лінії і жорсткі кути, а навпаки, округлі, «зализані» форми. Крім цього, для виробництва сигарет береться тільки спеціальний тютюн, вирощений для знавців, які розуміють толк в курінні. «Treasurer» виготовляють з самого прекрасного сорту  тютюну – Virginia (Вірджинія). Його використовують для виробництва сигарет близько сотні років. Кожна пачка «Treasurer» упаковується вручну представниками тютюновою компанією. Тут же знижений вміст нікотину. Це вийшло завдяки спеціальному процесу без застосування хімікатів. І вже після першої затяжки сигарет можна відчути їх незрівнянний аромат. Він стає більш насиченим, у міру розкурювання. Першокласний тютюн Virginia дозволяє насолодитися тонким солодкуватим присмаком.

У кожній елегантній алюмінієвій упаковці заховано 20 сигарет. А сама коробка позначена знаком якості і ексклюзиву. Виробники пропонують сигарети «Treasurer» у трьох варіантах оформлення і смаку: Reаsurer Mild Gold, Treаsurer Lights, T Treаsurer Silver.

Lucky Strike А

Ось найдорожчі сигарети і, одночасно, самі звичайні, були випущені в 2006 році тютюновим брендом Lucky Strike. І до сьогоднішнього дня одна пачка сигарет лідер за вартістю. Ціна сягає 100 тисяч американських доларів.

Lucky Strike - найдорожча пачка звичайних сигарет

Однак така вартість пояснюється не високою якістю сигарет, а матеріалом, з яких виготовлена ​​сама пачка. Упаковка була зроблена з кількох грамів чистого 18-каратного білого золота і прикрашена великим діамантом і рубіном. У рік виробництва Lucky Strike виставлялася в європейських аеропортах.

Найдорожчі сигарети з автомата

У 2011 році на одній з бензоколонок американського штату Нью-Гемпшир торговий автомат взяв з покупця 23 квадрильйона доларів за одну пачку сигарет. Чоловік-покупець на ім’я Джош Мушинські розповів, що не відразу дізнався про реальну вартість своєї покупки. Через деякий час він перевірив свою кредитну карту і виявив на ній цифру 23148855308184500. Чоловік зізнається, що першим ділом подумав «хтось купив Європу за допомогою моєї кредитки».

Дві години розмов з Bank of America пролило світло на ситуацію. Організація визнала, що зробила помилку. Інцидент вичерпав себе на наступний день. Bank of America повідомила, що в усьому винні виробники карт Visa. А от представники Visa стверджували, що відповідальність лежить на банку.

До речі, сума в 23 квадрильйона доларів тільки на дві тисячі більше суми державного боргу Сполучених Штатів. З урахуванням того, що в світі за рік виробляється близько 300 мільярдів пачок сигарет, ціна однієї пачки близько 7 доларів, то, в цілому, грошей вистачило б щоб купувати всю продукцію тютюнових фабрик протягом 11 років.

Найдорожчі сигарети в країнах

Найбільше не пощастило нікотинозалежним з Норвегії. Там пачка сигарет коштує приблизно 10 євро. Ще на початку 2004 року уряд країни ввів акцизний податок на сигарети. У підсумку, вартість пачки сигарет за один тільки день зросла на 47 відсотків. З тих пір в Норвегії активно борються з тютюнопалінням. Там заборонили курити в громадських місцях. У Скандинавії, крім звичайних любителів сигарет є так звані snus-залежні. Це люди, які віддають перевагу вологому сорту тютюну, який подрібнений в пудру. Зовні він схожий на нюхальний тютюн. Snus закладається під верхню губу, де нікотин всмоктується в слизову. Втім, в результаті низки законів, деякі курці відмовилися від тютюнопаління на користь snus. Правда, таке «нікотинове щастя» коштує 10-20 євро.

Руйнівним може виявитися залежність від сигарет і в Ісландії. Назва столиці країни, Рейк’явік, перекладається як «димить бухта», але «тютюнова війна» там в самому розпалі. Вже більше 10-ти років там не можна палити в навчальних, державних та медичних закладах, а так само в кінотеатрах. Бари і ресторани поки не під забороною, там лише присутні зали для некурців.

Куріння і в Британії задоволення теж з недешевих. Пачка коштує приблизно 7 євро. Але в країні заборонено палити на робочому місці, в пабах і на дискотеках.

А ось найдешевші сигарети продаються в Словаччині, Литві, Латвії та Росії. Але й там місць для куріння стає з кожним роком все менше.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

1 Response

  1. Avatar Alex сказав:

    “Коштує вона 1,5 євро за штуку або приблизно 80 гривень”.

    Цікава математика, може незабаром півтора євро і будуть коштувати 80 грн., але поки що виходить 37.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *