Найдорожчий будинок | 12,5 мільярдів доларів!

Будинки в кожному куточку нашої планети відрізняються один від одного. Загадкові помпезні або прості сільські вони можуть надовго прикувати до себе захоплені погляди туристів. Є будови, зведення яких обійшлося в ціле багатство. Які ж вони, найдорожчі будинки в світі?

Десь у Швейцарії (точне місцезнаходження ховається) знаходиться найдорожчий будинок. Вартість, на перший погляд, непримітного особняка К.Хубера становить нечуваних 12,5 мільярдів доларів!.

Так за що цей будинок визнаний найдорожчим у світі?
Найдорожчий будинок | 12,5 мільярдів доларів!При будівлі, яка тривала 5 років, і в декорі будівлі використовувалися нестандартні рішення і рідкісні матеріали. Тільки уявіть барну стійку з метеорита або метеоритну підлогу c частками кісток динозаврів.
Найдорожчий будинок | 12,5 мільярдів доларів!Самий дорогий будинок площею більше 700 квадратних метрів має 8 спалень, льох для вина на 245 квадратних метрів, 4 автомобільні парковки. Додатково передбачена тераса на 338 квадратних метрів. Природно, щомісячні витрати на утримання такого житла також не малі.

Погодьтеся, цей швейцарський будинок можна сміливо назвати не тільки дуже дорогим, але і дуже оригінальним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх