Найдорожчий годинник в світі

Одне з найдорожчих і вишуканих хобі – колекціонування годин. Збирати лічильники часу цікаво і навіть прибутково. Це дуже вигідне капіталовкладення. У будь-яку хвилину годинник і одночасно ювелірний виріб можна досить вигідно продати. Адже механізм вже давно вийшли з розряду звичайного аксесуара. Представляємо найдорожчий годинник у світі, які по кишені далеко не кожній людині. Багато хто з них коштує стільки, скільки кожен з нас може і не заробити за ціле життя.

Вартість кишенькових годинників Breguet обчислюється сотнями тисячами доларів. А точніше, їх ціна складає 734 000 доларів. Вони створені кілька століть назад і пережили вже не одне покоління. Breguet являє собою кишеньковий футляр, з жовтого золота 18 каратів. Механізм зроблений вручну і оснащений обертаючою кришкою.

Естетичне задоволення - дорого коштує

Естетичне задоволення – дорого коштує

Ще дорожче – 800 тисяч доларів – обійдиться годинник Blancpain 1735, які виготовили Grande Complication. Вони складаються з 740 компонентів. Щоб зібрати цей класичний елегантний механізм, майстрам знадобилося більше 10 місяців. Годинники оснащені автоматичним заводом і поміщені в платиновий корпус, який оброблений 44 каменями.

Платиновий шик

Платиновий шик

Діаметр корпусу рівно 31,5 мм. Прилад оснащений вічним календарем, у даті вказані місяць і день тижня. На циферблаті можна дізнатися високосний рік чи ні, а так само яка в даний момент фаза Місяця. Крім цього, у спліт-хронографа дві секундні стрілки і хвилинний репетир.

У годиннику марки LouisMoinet демонструють справжні оскільки Місяця. Такої родзинки немає більше ні в одному механізмі світу. 2000-річний метеорит показує місячні фази, і закутий в дуже складному механізмі Magistralis зі столітньою історією. До того ж, в годиннику є додаткові ускладнення, як вічний календар, хвилинний репетир і однокнопковий хронограф.

Годинник з місячним секретом

Годинник з місячним секретом

Корпус зроблений з 5N рожевого золота і складений з 90 різних частин, упаковка ж цікава і неймовірно функціональна: в моделі LouisMoinetMagistralis – перший музичний інструмент для годинникового механізму, який оснащений спеціальним стендом і тим самим з’являється можливість посилювати звук роботи репетира. І нарешті, оригінальна копія TraitE Louis Moinet’s d’Horlogerie надає останній штрих в історії знаменитого годинника. Magistralis – годинник, що об’єднує видатну майстерність Haute Horlogerie і Louis Moinet. Дорогі годинники єдині і не схожі на своїх аналогів.

HublotBlackCaviarBang- це годинник в корпусі в чорному тоні і тільки з чорними діамантами. Часовий бренд у співпраці з майстернею Bunter SA розробили справжній шедевр з абсолютно невидимими огранюванням. Годинник можна назвати «першими» у світі з художнім і технологічним досягненням.

Унікальні годинники

Унікальні годинники

Прихована видимість, «все чорне», традиції виробників, а так само передові технології, винахідливість і якесь божевілля підняли вартість годинників Hublot до нечуваної суми в 1 мільйон доларів. Спритність рук людини та високий рівень механічної витонченості допоміг створити One Million $ Black Caviar Bang. У годиннику дуже цікаве ограновування: складність в тому, що створені незвичайними лінії корпусу Big Bang. Вони круглі і одночасно з гострими кутами. А на частині корпусу з білого золота не можна знайти жодної грані. Тут же суміщені разом всі діаманти і оброблені унікальними способами.

Ще один екземпляр з рейтингу найдорожчих годинників світу. 1,1 мільйон доларів, – і у вас в кишені TheChopardSuperIceCube. На годиннику діаманти загальною вагою 66 каратів. Механізм абсолютно скромний, але витриманий і елегантний.

Годинники для Сніжної Королеви

Годинники для Сніжної Королеви

Втім, годинник зовні схож на шматок льоду, який іскритися під літнім сонцем. Таке незвичайне поєднання буквально кричить про свою розкіш.

Ще на двісті тисяч доларів дорожче обійдуться PatekPhilippeSkyMoonTourbillon. Їх ціна – 1300000 доларів. Цей годинник від швейцарської компанії Patek Philippe, продукція якої дуже часто значиться в списку найрозкішнішої.

Для тих, хто пунктуальний

Для тих, хто пунктуальний

Втім, Sky Moon Tourbillon хоч і вражають своєю вартістю, але не є найдорожчою маркою Patek Philippe. Однак точно мають репутацію найскладнішою. У годиннику є два циферблати, тимчасові зони, вічний календар, вказівник місячної фази і ретроградний покажчик дати.

Годинники VacheronConstantinTourdel’Ile коштують не багато не мало 1,5 мільйона доларів. У них Patek Philippe Platinum World Time – чотирьохмільйонний хронометр, який, як можна зрозуміти з назви, може показувати час в будь-якому часовому поясі земної кулі. Завдання для годинникового механізму досить складне, але майстри змогли зробити досить зрозумілий і доброзичливий дисплей.

Ціна за годинник PatekPhillipe’sSupercomplication стрибнула аж до 11 мільйонів доларів. Цим творінням з назвою Supercomplication бренд Patek Phillipe може пишатися. За представленою суперексклюзивною моделю можна оцінити якість та досвід швейцарських компаній. Хронометр зібрали в 1932 році, його замовив Генрі Грейвз – банкір з Нью-Йорка і колекціонер дорогих годинникових механізмів.

Справжній ексклюзив

Справжній ексклюзив

Чоловік хотів бути господарем найскладнішим, з технічної точки зору, годинником. Виконували оригінальне і непросте замовлення близько п’яти років. У підсумку воєдино було зібрано 900 деталей в корпус, зроблений з 18-каратного золота з посрібленим циферблатом. Найцікавіша перевага цих годин, з 24 різними функціями, полягає в нічному небі, яке можна побачити у вікні циферблата. Воно виглядає так само, як і з вікна будинку сімейства Грейвз в Нью-Йорку. Там навіть можна побачити Чумацький Шлях і всі зірки. Ще одна цікава функція – показувати точний час сходу і заходу сонця в Нью-Йорку.

Ну і найдорожчий годинник у світі – це 201-carat Chopard. Їх вартість оцінюється в 25 мільйонів доларів. Дорожче хронометра сьогодні знайти не можна. Його створили майстри відомої марки Chopard, які поєднували в роботі досягнення і годинного та ювелірного ремесел. Дорогий годинник-браслет компанія випустила напередодні настання 2008 року. В результаті матеріалізувалася одна з найбільш екстравагантних думок, яка блукала коли-небудь в головах майстрів-годинникарів.

Мрія кожної жінки

Мрія кожної жінки

Божевільних грошей коштує гора діамантів, якими буквально усипаний невеликий циферблат (він захований в центрі годинника). Чітко видно три головних дорогоцінних камня. Вони зроблені у вигляді серця – червоного, блакитного і білого. Ці серцеподібні камені всі разом важать 38 карат. У цей час вага інших каменів, якими інкрустован годинник, досягає 200 карат. До речі, сам аксесуар виглядає божевільно дорого і стильно. Ну і, звичайно, складно знайти жінку, здатну відмовитися від такого творіння.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *