Найкоротша вулиця в світі

Такі місця, як це, привертають до себе безліч туристів. Вони просто призначені для романтичних зустрічей. Якщо Вам доведеться побувати в Шотландії, в місті Уїк, то неодмінно відвідайте вулицю Ебенезер-плейс. Тільки відразу попереджаю: здійснити повноцінну прогулянку по ній у Вас не вийде, оскільки це сама коротка вулиця в світі.

Її немає навіть на картах міста!

Як ви вважаєте: яку довжину повинна мати така пам’ятка? У це складно повірити, але Ебенезер-плейс складає всього 2,06 метра. Саме завдяки даному факту, ця вулиця занесена до книги рекордів Гіннеса, як найкоротша вулиця в світі. Ебенезер-плейс удостоїли такої честі в 2006 році. Варто відзначити, що до цього знаменного моменту самої короткої вулиці не було навіть на картах міста. Тепер же слава про Ебенезер-плейс поширилася далеко за межі Шотландії.

Найкоротша вулиця в світіВулиця довжиною з фасад готелю

Ебенезер-плейс заснована в 1883 році. Саме в цей час тут з’явився приватний готель під назвою Mackeys Hotel. До речі, зупинитися в цьому місці можна і сьогодні. Готель побудований у вигляді трапеції. На одному її боці розташований вхід. Ебенезер-плейс — ширина вузької частини фасаду готелю Маккейз.

На сьогоднішній день ця вулиця є найголовнішою визначною пам’яткою УІКа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх