Найміцніше пиво в світі

Пиво – це чоловічий інтернаціональний напій. Правда, на думку багатьох випивак, надто слабенький. Ха! Вони просто не знають про існування суперміцних сортів пива, здатних вдарити по довбешці не гірше, ніж двадцятикілограмова кувалда. Представляємо вашій увазі підбірку особливих марок пива, міцних, як біцепс молодого Шварценеггера!

Dogfish Head 120 Minute IPA

Американська компанія Dogfish керівник виробляє пиво міцністю 20%. За консистенцією напій нагадує соняшникову олію і володіє серйозною забійною дією. Пара-трійка пляшок Dogfish Head 120 Minute IPA – і встояти на ногах буде вельми проблематично. Коштує це пивоварне безумство всього 7 доларів за пляшку.

Sam Adams Utopias

Інша американська компанія, Сем Адамс, створила ще міцніше напій. Понад 27-міпроцентний еліксир під назвою Utopias. Виробляють таке пиво способом перегонки замороженого сусла, потім витримують у дубових бочках протягом 10 років, розливають у пляшки і продають по 150 доларів за штуку.

Tactical Nuclear Penguin

Шотландські пивовари з BrewDog – це панки світу пивоваріння. Зі звичайного стаута вони шляхом двократного виморожування отримали свою вбивче вариво. Навіть назва така ж вбивча, при цьому ще натякають на спосіб виробництва. Купити «Тактичного ядерного пінгвіна» можна за 65 євро. Саме стільки коштує пляшка об’ємом 0,375 л.

Sink the Bismarck

Таке відчуття, щоб не намагалися створити шотландські виробники алкоголю, на виході виходить віскі. Ну як можна назвати пивом пекельний ад міцністю 41% і вартістю 100 доларів, зварене все тієї ж BrewDog?

Іменується напій на честь потонулого німецького лінкора часів Першої світової війни і це правильно: таке зілля здатне потягти на дно навіть самого міцного алкопмандрівника. Правда, німецькі пивовари стверджують, що Sink the Bismarckа всього 29%, але, напевно, їм просто за державу прикро!

Chorschbock

Німці не винесли такого знущання над ім’ям «залізного канцлера» і вирішили зварити пиво ще міцніше, ніж шотландці. У підсумку похмурий тевтонський геній створив Сhorschbock – пінний напій міцністю 43%. Найдивовижніше, що це пиво має м’який фруктовий смак, а не дере горлянку, як наждак. Обійдеться пляшечка цього рідкого щастя в 155 доларів.

Найміцніше пиво в світіEnd of History

Шотландці з BrewDog відповіли на німецьку витівку ще більш хардкорним пивом. End of History – шикарний шанс піймати білочку. У всіх сенсах. Пиво міцністю 55% розливається в пляшки, футляром для яких служить опудало білки. Як запевняють шотландські пивовари, спеціально для тари гризунів не вбивають: всі пляшкові білки є жертвами ДТП. Коштує End of History дуже дорого: 760 доларів за пляшку.

Start the Future

Голландські пивовари з Koelschip, схоже, вирішили, що після кінця історії саме час почати майбутнє. Їх пекельне вариво під назвою Start the Future має міцність аж 60%. Правда, деякі недоброзичливці стверджують, що в це пиво додають віскі, тому воно таке міцне. Однак, чесно кажучи, поки що довести це нікому не вдалося. Напевно, ніхто і не пробував, адже після дегустації Start the Future такі дрібниці вже перестають турбувати. Коштує таке пиво всього-то 45 доларів за пляшку.

Найміцніше пиво в світіArmageddon

Шотландці не були б шотландцями, якби дозволили зварити найміцніше в світі пиво комусь, крім них. Божевільні генії з Brewmeister, створили епічність пійла: 65-градусне пиво Armageddon. Темне, щільне і тягуче, воно як би говорить: «Майбутнє  не стартує. Попереду повний Армагеддон! Тільки приготуй 100 баксів на пляшку ».

Snake Venom Beer

Однак у Brewmeister вирішили не спочивати на лаврах, а зварити що-небудь ще більш термоядерне. У результаті з’явилося найміцніше на даний момент пиво в світі: Snake Venom Beer (67.5%). Ті, хто вижили після дегустації, стверджують, що на смак воно нагадує сільського «йоржа» – суміш самогону з пивом, а за ефектом – вибух протитанкової міни прямо в голові. Придбати пляшку «Зміїної отрути» можна за 80 доларів.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *