Найнебезпечніші тварини

Людину завжди манить незвідане і загадкове. Дика природа і світ тварин цікаві, але, до того ж, шалено небезпечні. Хижаки завжди на чеку, вони готові затіяти боротьбу з будь-яким живою істотою на Землі. Змії і комахи, з вигляду нешкідливі, деколи бувають дуже кровожерливі, а от мешканці морських просторів теж не завжди доброзичливі.

Дика природа живе за своїми законами. Згідно з ними, виживає той, хто сильніший. І людина далеко не завжди виходить з поєдинків переможцем. Так з якими тваринами на зустріч краще не йти? Далі представлені найнебезпечніші тварини планети. Перевіряти, чи так це насправді не варто, краще прочитати і прийняти.

Африканська отруйна жаба

Це жаба «Коко», принаймні, її так називають індіанці. Вона дуже маленька — її довжина всього 2-3 сантиметри. Тим не менш, особини — найнебезпечніші тварини у світі. Вони мешкають в Південній і Центральній Америці, а так само на Мадагаскарі. Південноамериканським індіанцям дуже складно зловити цю жабу.

Отруйна жаба

Отруйна жаба

І кожна — на вагу золота. Виявляється, цінність цих тварин в тому, що під дією високих температур (індіанці готують їх на вогнищі) жаби виділяють сильну отруту. Вона моментально вражає все живе і набагато небезпечніше тетродотоксина риби фугу, ціаністого калію і отрути середньоазіатської кобри. Втім, втішає одне, токсини отруйна жаба виробляє поступово і повільно.

Африканський буйвол або каффрський буйвол

Це гроза Савани і наймогутніший з диких биків. Індійський і африканський буйвол — вкрай небезпечна тварина. Не боїться ні звірів, ні людей. Самець досягає зростання в холці до 2 метрів, а його маса може перевищує  900 кілограмів. При цьому у нього загрозливо страшні роги.

Небезпечна тварина

Небезпечна тварина

Вони загинаються вгору або широко розходяться в сторони, при цьому утворюючи пологу дугу. Роги можуть досягати 195 сантиметрів. Буйвол чує сторонніх на своїй території і здатний напасти першим. Вкрай небезпечні буйвола, які захищають своїх телят. Свою жертву буйвол чіпляє рогами і закидає до себе на спину. У супротивника майже немає шансу вийти з битви живим. Тим більше, якщо на нього біжить стадо розлючених биків.

Білий ведмідь

Це в зоопарку ведмеді здаються «білими і пухнастими». Але коли на туриста на Шпіцбергені біжить ведмідь, то у людини немає жодного шансу. Тварина одразу наздоганяє, нападає і вбиває. Популяцію білого ведмедя на території Арктики майже півстоліття тому почали охороняти.

Білий і пухнастий, але дуже небезпечний

Білий і пухнастий, але дуже небезпечний

З тих пір чисельність повністю відновилася і більше того, стала вище допустимих меж. Звір став повноправним господарем скрізь, де мешкає. А на своїй території він не відчуває страху і поводиться зі сторонніми досить агресивно.

До того ж, білий ведмідь часто з’являється поблизу людських поселень. А от якщо випадково потрапити між ведмедицею і її дитям, то живим точно не піти. Вони спритні і швидкі, відмінно плавають у холодній воді. У звіра гострий слух, зір і нюх, до того ж він має величезну силу. Одного удару потужною лапою достатньо, щоб позбутися голови.

Африканський і індійський слон

Це досить розумна тварина. І саме на його совісті вбивства як мінімум 500 осіб на рік. Слон є найбільшим на землі, а отже, вона найнебезпечніша тварина в світі. До нього на територію краще не потрапляти, інакше зустріч може плачевно закінчитися.

Навчання дитинчати

Навчання дитинчати

Звір має величезну масу тіла і з легкістю може затоптати людини. До речі, слони дуже швидкі. У критичній ситуації вони можуть бігати зі швидкістю до 40 кілометрів на годину. Особливо небезпечний так званий слон-бродяга, тобто вигнаний з стада в шлюбний період. Він може кинутися на все, що рухається.

Австралійський крокодил

За своєю кровожерливістю він уже випередив слона. На його рахунку близько 2 тисяч людських смертей на рік.

У пошуках адреналіну

У пошуках адреналіну

Крокодил є першокласним мисливцем. У місцях його проживання, його можна переплутати з колодою. Адже маскування — це основний коник хижака. Він може просто лежати і чекати свою жертву. І коли вона з’явиться, миттєво вискочить, нападе, утяне у воду, втопить і розчленує. Крокодили вважаються найнебезпечнішими тваринами в Австралії та деяких країнах Африки. На півночі Австралії, наприклад, живе близько ста тисяч рептилій.

Справжній хижак

Справжній хижак

І всі вони перебувають під охороною держави. При цьому за останні роки австралійські крокодили з’їли не одну жертву.

Африканський лев

Голодний лев — дуже небезпечний. У дикій природі леви на обід і вечерю поглинають в основному зебр і антилоп-гну.

Величний Цар звірів

Величний Цар звірів

Ну а якщо полювання деякий час була безуспішним, то зголоднілі тварини можуть напасти і на людину. За один присід доросла особина може з’їсти до 30 кілограмів м’яса. Лев вбиває близько 250 чоловік щорічно.

Біла акула

У найнебезпечніші тварини записана і біла акула. Неймовірне відчуття голоду у цих тварин може з’явитися через кров у воді. Тоді він точно пустить у хід всі свої 3000 найгостріших зубів.

Кровожерний хижак

Кровожерний хижак

Біла акула живе в теплих водах абсолютно у всіх океанах, а крім того в Японському і Середземному морях. Часто особини виростають до 7-8 метрів, але зустрічаються і велетні — до 12 метрів в довжину. Саме біла акула вважається лютою, сильною і небезпечною з усіх акул.

Світлий окрас допомагає особинам в полюванні. Вони залишаються непоміченими на тлі підводних скель. Їдять акули в основному тюленів і китів, але не погребують і опухлими далеко дайверами. Часто хижак приймає людину за тюленя. Але відчувши на своїх зубах кістку, відпускає жертву. Правда людині це мало чим допомагає. На рахунку білих акул від 30 до 100 людських смертей.

Мавпа

Несподівано в списку найбільш небезпечних тварин з’являється мавпа. У деяких тропічних країнах особини оселилися біля міських звалищ і шукають там собі прожиток.

Непередбачувана тварина

Непередбачувана тварина

Нерідко нападають на людей, дітей і навіть дорослих, віднімають їжу, а так само тягнуть продовольчі запаси селян і спустошують їх холодильники.

Отруйні медузи

Особливо небезпечні австралійські медузи. Вони відомі як морські оси. Такі особини досягають розміру салатниці, мають до 60-ти щупалець, кожен з яких по чотири метри.

Медузи загадкові і привабливі

Медузи загадкові і привабливі

На щупальцях 5000 осередків з отрутою і токсинів вистачить на вбивство 60-ти людей. Отруйних медуз можна зустріти в теплих водах субтропічних і тропічних країн. Чисельність особин постійно збільшується, вчені бачать причину в глобальному потеплінні.

Отруйні змії

За один тільки рік у всьому світі отруйні змії жалять людину близько 50 тисяч разів і найчастіше зустрічі закінчуються летальним результатом. За найбільшу частину людських смертей відповідальні азіатські кобри.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх