Найстрашніші люди в історії

Дивні люди були у всі часи. Свідоцтв про них досить мало, але все ж деякі дані збереглися. І тут в першу чергу йдеться про людей, чиї вчинки і діяння наводять страх, настільки вони були жорстокими по відношенню до інших людей.

Марі Дельфіна Лалор

Вона була родом з вищого світу Нового Орлеана і жила в першій половині XIX століття. Її будинок був справжньою камерою жахів, а про її жорстокість досі ходять чутки.

У 1834 році її оселя загорілося. На кухні пожежники знайшли двох рабів, які були прикуті до печі. Швидше за все, вони підпалили свою в’язницю, щоб таким чином привернути увагу і покликати на допомогу. Після звільнення ці раби відвели пожежних на горище будинку, де виявилася жахлива картина. Там було більше десятка покалічених і понівечених людей, яких господиня будинку прикувала до підлоги та стін. Деякі жертви були учасниками неймовірних медичних експериментів. Одна людина була своєрідним приладом для вимірювання статі.

Марі Дельфіна Лалор - страшна жінка

Марі Дельфіна Лалор – страшна жінка

Одна жінка була схожа на краба. Вона сиділа в клітці зі зламаними руками і ногами таким чином, що своїм виглядом нагадувала ракоподібних. Ще одна жертва була взагалі без рук і ніг, причому місця, де були частини тіла, зашиті були. Це інквізиторка зробила для того, щоб в муках жінка залишала сліди, як гусінь. У деяких людей були зашиті роти, щоб вони вмирали від голоду. Ще одним жінкам пришивала руки до інших місць на тілі. Пожежники знайшли більшість «мешканців» будинку мертвими, ну а ті, кому після тортур вдалося вижити, благали про смерть, щоб позбутися від  болю. Дельфіна Лалор втекла від правосуддя, знайти її так і не вдалося. Передбачається, що вона перебралася до Парижа, де й померла.

Ільза Кох

Її ще знають, як «Бухенвальдська відьма». Таке прізвисько жінка отримала через свою жорстокість по відношенню до ув’язнених. Ільза була дружиною нациста по імені Карл Ото Кох. Але й свого чоловіка жінка переплюнула в нелюдяності, яка і стала її своєрідним кредо. Кох щосили використовувала свою сексуальність, розгулювала по табору з батогом голою. І всіх, хто насмілювався на неї поглянути, розстрілювала на місці.

Ільза Кох перед судом за свої звірячі діяння

Ільза Кох перед судом за свої звірячі діяння

Її звинувачували в тому, що вона вибирала собі ув’язнених з незвичайними татуюваннями, вбивала, а потім робила зі шкіри абажури і відносила в свій будинок. Втім, доказів цього виявлено не було. Після війни Ільзу Кох заарештували, вона повісилася у своїй камері в 1967 році.

Сіро Ісі

Сіро був генерал-лейтенантом японської імператорської армії в часи Другої японо-китайської війни. Він же був мікробіологом. Медицину вивчав в університеті в Кіото. А в 1932 році став проводити експерименти в рамках секретного проекту для військових Японії. Через чотири роки потрапив в тільки сформовану Групу 731.

Сіро Ісі - кровожерний генерал японської армії

Сіро Ісі – кровожерний генерал японської армії

Найстрашніші люди сучасності меркнуть на тлі його численних звірств. Він робив вівісекції над живими людьми. Причому, не щадив навіть вагітних жінок. Своїх живих жертв він використовував для тестів вогнеметів і гранат, випробовував їх хворобами, які вводив під приводом щеплень та вакцинації. А також вивчав ефекти різних вінеричних захворювань, заражаючи через згвалтування людей гонореєю або сифілісом. Після війни Сіро Ісиі отримав імунітет від окупаційних американських властей. За свої злочини він і дня не провів у в’язниці. Він помер від раку горла, коли йому було 67 років.

Іван IV Грозний

Великий князь московський в 1533-1547 роках, Іван Грозний став першою людиною, що прийняв титул царя. Він попрямував в 1570 році в похід, після того, як запідозрив зраду новгородської знаті. У дрібних містах близько Новгорода і в самому місті князь влаштовував грабежі і масові вбивства.

Не заспокоївся цар і після цього. У 1581 Грозний бив вагітну невістку за те, що вона носила нескромний одяг. Побої привели до викидня.

 

Іван Грозний убиває свого сина

Іван Грозний убиває свого сина

Як тільки про це дізнався його син, то влаштував з батьком запеклу суперечку. В результаті Іван Грозний вдарив його смерть по голові.

Олівер Кромвель

Якраз Кромвель брав участь у завоюванні Ірландії Англією в 1649-1653 роках. Підсумок – 200 тисяч смертей цивільних людей від хвороб і голоду. 50000 ірландців перетворилися на рабів. Олівер став уособленням націоналізму щодо ірландців в сімнадцятому столітті. Помер він в 1658 році.

Олівер Кромвель - страшна людина Англії

Олівер Кромвель – страшна людина Англії

Причому, від невимовної ненависті ця, без перебільшення, найстрашніша людина в світі для ірландців, в 1661 році був ексгумован людьми і закутий в ланцюги в Тайберне. Пізніше тіло розчленували, останки кинули в яму.

Цзян Цин

Ця жінка була дружиною комуністичного диктатора Китаю Мао Цзедуна. Вона досягла небувалих висот всередині компартії. За деякими даними, вона насправді і керувала країною, і вона ж була головною рушійною силою революції культури в Китаї.

Цзян Цин з чоловіком Мао Цзедун

Цзян Цин з чоловіком Мао Цзедун

У цей час молодь оболванювали  з ідеологічної точки зору і вселяли суспільству думку про те, що Мао непогрішний. Підлітків направляли в армію, яка називалася Червоними охоронцями – цзаофаней і хунвейбіни. Вони то і вбивали старше покоління або відвозили на перевиховання в села. У часи культурної революції безповоротно втрачено, по суті, знищено, безліч артефактів, книг, картин, антикваріату. Інтелігенцію відправляли в табори. За підрахунками, в цей час загинуло від 500 тисяч до 3 мільйонів чоловік.

Пол Пот

Найстрашніші люди – не рідкість в 20 столітті. До нас дійшли і їх фото. Тому не складно вдивитися їм в очі і спробувати зрозуміти, чим вони керувалися. Список продовжує Пол Пот. Він був прем’єр-міністром Камбоджі в другій половині 70-х років минулого століття і лідером «червоних кхмерів». Під час свого владарювання він провів досить екстремальну аграрну комуністичну реформу. Всі жителі з міста були відправлені в сільську місцевість, на роботи в колгоспах.

Пол Пот - кривавий лідер з Камбоджі

Пол Пот – кривавий лідер з Камбоджі

Люди не доїдали, не отримували якісну для того часу медичну допомогу, їх стратили. Історики оцінюють кількість жертв цифрою в 2 мільйони чоловік. Це приблизно третина населення Камбоджі. Вбивали інтелігенцію і «буржуазних ворогів». Кхімери влаштовували масові страти на Полях вбивств. Страчених же ховали в братських могилах. А щоб заощадити боєприпаси, людей вбивали молотками, сокирами, лопатами і гострими бамбуковими палицями.

Генріх Гіммлер

Вважається творцем Голокосту. Його вважають одним з кривавих убивць за всю історію. Голокосту не було б, якби не Гіммлер. Він хотів створити чисту арійську расу.

Генріх Гіммлер - творець Голокосту

Після війни Генріха Гіммлера взяли в полон. Він намагався вести переговори із Заходом, але безуспішно. І впав у щирий шок, після того, як дізнався, що судити його будуть як кримінального злочинця. Тому Гіммлер скоїв суїцид – проковтнув капсулу ціаніду.

Адольф Гітлер

У 1933 році він став канцлером Німеччини, а через рік став «фюрером». До кінця війни його політика завоювань і бажання досягти чистоти раси принесла смерть десяткам мільйонів чоловік.

Найнебезпечніша людина в Європі в 20 столітті - Адольф Гітлер

Не стало, зокрема, 6 мільйонів євреїв. 30 квітня 1945, коли радянські війська дісталися до Берліна, він вистрілив в себе і одночасно з цим проковтнув ціанід.

Йосип Сталін

З 1922 року і до своєї смерті в 1953 році Йосип Сталін був генеральним секретарем ЦК КПРС.

Фото найстрашнішої людини радянського часу відомо всім, втім, як і історія того часу. Саме під керівництвом Сталіна на Україні був голод (Голодомор).

Масштаби були вражаючі. Багато хто бачить в цьому акт геноциду з боку генсека. Смерті обчислюються мільйонами. За деякими даними, загинуло від 2,5 до 10 мільйонів чоловік. Голод викликав прямі політичні та адміністративні рішення. Плюс до всього, йшла чистка і в СРСР, до якої можна віднести і Справу лікарів, і Ленінградське депо.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *