Найвища дівчина планети – учениця 11 класу

Румеіса гелга мешканка Туреччини. У свої 17 років вона визнана самою високою дівчиною планети: її зріст становить 2,13 сантиметрів.

Для визнання статусу «найвищої в світі дівчини» була організована презентація в її місті Сафранболу. Тоді вона й потрапила до книги рекордів Гіннеса. Дівчина навчається у місцевій школі, в 11 класі. У неї велика родина: мати з батьком, рідні сестри і брати. Треба сказати, що всі члени її сім’ї мають абсолютно нормальний ріст.

У книгу рекордів Гіннеса через хворобу

Але дівчина висока не від природи. У неї хвороба – синдром Вівера. Це генетичне захворювання, яке викликає швидке зростання. Крім цього, у Румеіси великі руки і ноги. Розмір її взуття – 47. Як виявилося, високий зріст – це великі незручності. Одне з них – пересування. Для того щоб пересуватися, дівчина використовує зроблену на замовлення коляску і ходунки. Та й з одягом і взуттям чимало клопоту: все це необхідно шити на замовлення.

Найвища дівчина планети - учениця 11 класуОсь що в інтерв’ю повідомляє сама висока дівчина планети: «Моя проблема змушує мене відчувати вельми цікаві відчуття, ніби я особлива. Своє зростання я розцінюю, скоріше, як привілей. Це дозволяє мені діставати недосяжне для інших людей, та й дивитися на мене звисока нікому не під силу ».

Відмінності? Їх просто немає

За правилами книги рекордів Гіннеса, протягом дня, необхідно вимірювати зріст Румеіси. Цим займався доктор Омер Хакан Явасоглу. Сейда Субас-Гемісі, офіційний представник книги рекордів, заявив наступне: «Для книги Гіннеса немає відмінностей між ординарним і неординарним. Ця дівчина, незважаючи на хворобу, демонструє неймовірну силу волі і колосальну витримку. Для мене велика частина не тільки зустрітися з нею, але і мати можливість особисто її нагородити титулом найвищої дівчини у світі ».

Медики стверджують, що на цій стадії зріст дівчини припиниться. Це не дозволить їй побити рекорд найвищої людини на планеті, Султана Косена. Його зріст – 2,51 сантиметр.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *