Категорія : Наука і Техніка

64 записів

Цікаві факти про сварку
Чого ми не знали про зварювання? Ми, прості обивателі, домогосподарки, споживачі послуг будівельних і технічних фахівців? Ми зібрали 20 цікавих фактів про професію зварника.
Полімерні матеріали вже стали невід’ємною частиною нашого життя, сучасний світ просто не може існувати без них. Будь-який полімер — це високомолекулярна сполука. До складу його частинок входить величезна кількість ланок, між якими є хімічні зв’язки. Полімери можуть бути синтетичними і природними.
Вас дратує, що будь-який з членів сім’ї може безпардонно перехопити ваш ноутбук, поки ви на хвилинку відволічетеся? Чи не довіряєте своїм колегам по роботі? Зберігаєте на ноутбуці важливі конфіденційні дані? Можливо, прийшов час для прийняття радикальних заходів — встановлення на ноутбук пароля. Більш того, в операційній системі Windows, ви можете «запаролити» як єдиний обліковий запис — з правами адміністратора, так і зробити окремий гостьовий обліковий запис для членів сім’ї і при бажанні обмежити використання якогось функціоналу.
БІОС є базовою системою вводу-виводу, що дозволяє задати налаштування забезпечення роботи ОС. При запуску комп’ютер проводить перевірку налаштувань системи в Біосі. В даному пості я продемонструю способи, як увійти в БІОС на різних моделях комп’ютерів і ноутбуків. Їх звичайна логіка є практично однаковою, не дивлячись на велику кількість варіантів. 
Кожен стикався з проблемою конвертації. Що це таке? Пересбереження вихідного файлу в іншому форматі. Прикладів безліч: PSD PNG; RAW-JPG; PDF – DOC. Про останній і поговоримо.
Про походження слова «нафта» вчені дискутують досі. Більшість з них упевнені, що воно має турецьке коріння, а турки, в свою чергу, запозичили його. Інші лінгвісти ріднять назву корисних копалин з аккадським дієсловом «напатум» — «вогник». Є припущення, що це може бути і іранське запозичення слова «naft», тобто «рідка речовина». Представляємо цікаві факти про нафту.
Здавалося б, що будь-який винахід має бути геніальним. Але бажання придумати що-небудь незвичайне часом призводить до таких абсурдних винаходів, що здивувати виходить на всі 200%, а от використовувати таке нововведення захоче не кожен. Представляємо вам цікаві факти про винаходи людства.
Банкомат (по-іншому він називається ATM — automated teller machine) по праву вважається одним з найбільших винаходів минулого століття. Його створення дозволило позбавити власників банківських вкладів від необхідності довго стояти в черзі, щоб отримати готівку. З банкоматом ця операція стала доступною в будь-який час.
У різних питаннях, таких як ідеологія і політика, а також сфера бізнесу, Південна Корея значно відрізняється своїм підходом і специфікою від інших країн. У Кореї існує інститут чеболей, в якому складаються великі, родинні, а точніше сімейні компанії. Для просування своїх нових розробок та інновацій компанії постійно підтримуються самою державою. Samsung — лідируюча компанія, яка вже давно відома всьому світу.
В еру комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та інших сучасних гаджетів телебачення все більше відходить на другий план. Проте на початку ХХ століття перші телевізійні приймачі зробили справжню технічну революцію. Цікаві факти про телевізори розкажуть більше про історію та особливості цих пристроїв.
Наверх