Категорія : Наука і Техніка

67 записів

Поява лінійки MacBook на ринку ноутбуків у 2006 році змінило його до невпізнання. Дійшло до того, що конкуруючі виробники, які насміхалися над дітищем Apple, згодом самі взялися за випуск так званих ультрабуків. 1. Якщо ви не перший день володієте своїм Mac, то напевно вже зрозуміли, наскільки зручною і логічною, в порівнянні з Windows, є пропріетарна OS X. Але, б’юся об заклад, ви навряд чи знали, що доступний «з коробки» рівень комфорту можна підняти на зовсім інший рівень. Наприклад, змусивши ваш ноутбук Apple читати вам. Для того, щоб «звалити» всю роботу на пристрій, досить виділити текст і вибрати в контекстному меню редагування необхідну дію. 2. Якщо ви використовуєте MacBook або будь-який …
Цікаві факти про бренд iPhone
iPhone заново перекроїв ринок смартфонів і створив нову нішу. Він повністю змінив світ, зробивши мобільні технології простіше, зручніше і, що найважливіше, ближче. Отже, ми зібрали для вас 15 цікавих фактів, пов’язаних з iPhone, про які багато хто навіть не здогадується.
Цікаві факти про кондиціонери
Що ми знаємо про кондиціонери? Сьогодні це дуже популярний товар, який використовують для підтримки бажаної температури повітря, як в приміщеннях, так і в транспорті .
Цікаві факти про сварку
Чого ми не знали про зварювання? Ми, прості обивателі, домогосподарки, споживачі послуг будівельних і технічних фахівців? Ми зібрали 20 цікавих фактів про професію зварника.
Полімерні матеріали вже стали невід’ємною частиною нашого життя, сучасний світ просто не може існувати без них. Будь-який полімер — це високомолекулярна сполука. До складу його частинок входить величезна кількість ланок, між якими є хімічні зв’язки. Полімери можуть бути синтетичними і природними.
Вас дратує, що будь-який з членів сім’ї може безпардонно перехопити ваш ноутбук, поки ви на хвилинку відволічетеся? Чи не довіряєте своїм колегам по роботі? Зберігаєте на ноутбуці важливі конфіденційні дані? Можливо, прийшов час для прийняття радикальних заходів — встановлення на ноутбук пароля. Більш того, в операційній системі Windows, ви можете «запаролити» як єдиний обліковий запис — з правами адміністратора, так і зробити окремий гостьовий обліковий запис для членів сім’ї і при бажанні обмежити використання якогось функціоналу.
БІОС є базовою системою вводу-виводу, що дозволяє задати налаштування забезпечення роботи ОС. При запуску комп’ютер проводить перевірку налаштувань системи в Біосі. В даному пості я продемонструю способи, як увійти в БІОС на різних моделях комп’ютерів і ноутбуків. Їх звичайна логіка є практично однаковою, не дивлячись на велику кількість варіантів. 
Кожен стикався з проблемою конвертації. Що це таке? Пересбереження вихідного файлу в іншому форматі. Прикладів безліч: PSD PNG; RAW-JPG; PDF – DOC. Про останній і поговоримо.
Про походження слова «нафта» вчені дискутують досі. Більшість з них упевнені, що воно має турецьке коріння, а турки, в свою чергу, запозичили його. Інші лінгвісти ріднять назву корисних копалин з аккадським дієсловом «напатум» — «вогник». Є припущення, що це може бути і іранське запозичення слова «naft», тобто «рідка речовина». Представляємо цікаві факти про нафту.
Здавалося б, що будь-який винахід має бути геніальним. Але бажання придумати що-небудь незвичайне часом призводить до таких абсурдних винаходів, що здивувати виходить на всі 200%, а от використовувати таке нововведення захоче не кожен. Представляємо вам цікаві факти про винаходи людства.
Наверх