Навіщо переводять час

Вперше, переведення годинників на літній час запропонував Джордж Хадсон в 1895 році. Однак, його стаття, яку він направив до Веллінгтонського суспільства філософів не викликала великого інтересу. Цікаво, що й друга спроба здійснити переведення годинників на літній час, розпочата Вільямом Уіллетом в 1915 році, також не принесла успіху. Він безуспішно намагався довести перевагу переведення годинників аж до своєї смерті у Великобританії.

Перша країна Європи, яка підтримала Уіллета, була Німеччина. У Німеччині почали переводити годинники на літній час під час першої світової війни, з певними цілями. А саме, щоб зберегти вугілля. Переведення часу почалося з 30 квітня 1916 року. Союзники Німеччини й інші країни, почали користуватися цією системою через рік.

На сьогоднішній день 110 країн світу переводять годинники, решта країн не роблять цього, посилаючись на близьке розташування до екватора. Тобто з тієї причини, що тривалість часу у них залишається незмінною не залежно від пори року.

Цікавий факт: деякі країни, щоб не переводити годинники використовують зрушення режиму роботи на підприємствах у зворотній бік.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *