Неймовірне перевтілення

На сьогоднішній день індустрія косметичної хірургії досягла такого рівня, що ті люди, які зважилися на настільки радикальні заходи, можуть змінити себе до невпізнання. Але ось випадок в Таїланді вразив навіть інтернет – користувачів.

Хлопець не тільки переніс операцію зі зміни статі, але і ліпосакцію. Ще йому змінили і колір шкіри. В результаті, товстий, зі смаглявою шкірою підліток, перетворився на привабливу, з красивими формами і зі світлою шкірою дівчину. У Таїланді змінити стать не так дорого, як в інших країнах, тому там не рідкість – красиві представниці прекрасної статі, які в минулому були чоловіками.

На одному онлайн – порталі китайського видання не так давно з’явилися фото транссексуала. Читачі відразу гідно оцінили красу, виразний погляд з довгими віями, шикарне волосся і глибоке декольте дівчини. На своїй сторінці в Facebook дівчина викладає фотографії, на яких можна побачити красиву жіночу фігуру. Зовсім недавно такі фотографії були єдині, але ось дівчина вирішила викласти фото, які були зроблені в її «іншому життя», ще до операції.

Вражаючі зміни змусили ЗМІ зосередитися на пошуку клінік, в яких проходили операції.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *