Палкоголь – сухий алкоголь

Американські вчені винайшли новий продукт, який називається палкоголь. Це алкогольний порошок і його можна додавати в різні напої та їжу. Ідея належить Марку Філліпсу. В один момент йому набридло носити з собою важкі пляшки в піші походи. Так виникла ідея створення миттєвого алкоголю: відкрив пакет, додав порошок у воду і в той час розслабився.

До створення палкоголя Марк довго шукав на чорних ринках щось подібне, але пошуки не дали результату. Він вирішив створити його самостійно. На це пішло кілька років співпраці з ученими. Довелося проводити безліч експериментів. І ось, нарешті, результат дав результати. Так з’явився алкогольний порошок. Посудіть самі: це вельми зручно – один пакетик палкоголя важить приблизно 30 грам і поміститися в кишеню. Приватна компанія «Lipsmark» випускає цей алкогольний порошок.

Палкоголь, на даний момент, має шість смаків: чотири коктейльних і два стандартних. Стандартний смак палкоголя – «V» версія виготовляється з горілки вищого сорту, її дистилюють чотири рази, а версія «R» – з пуерторіканського рома першого сорту. Коктейльні версії мають 4 смаку: лимон, мохіто, космополітен і поудеріта (за смаком дуже нагадує маргариту).

алкогольні порошки

Поки палкоголь не продається. Продукція недавно пройшла всі рівні сертифікації і, на подив, отримувала добро на продаж на території США. Чесно кажучи, для компанії – виробника це стало несподіванкою. Вони не очікували, що палкоголь отримає схвалення. На сьогоднішній день його можна придбати тільки через інтернет і на це мають право тільки особи, які досягли 18 років.

Ось як його рекомендують поєднувати:
– До смаженого м’яса відмінно підійде ром;

– Горілка поєднується з яйцями;

– Космополітен доповнить салати;

Творці нагадують, що порошок необхідно додавати вже в готову страву, в іншому випадку ефекту не буде.

Прочитавши коментарі на сайтах, можна зробити висновок, що знаходяться такі споживачі, які вважають за краще використовувати алкогольний порошок не за його прямим призначенням, тобто нюхати. Виготовлювачі продукту запевняють таких експериментаторів такого не робити – наслідки обіцяють бути вельми не приємними. Якщо правильно використовувати новий продукт, то споживач залишиться задоволеним зробленим ефектом, так, принаймні, стверджують творці.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *